۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۲
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83408796
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه عفاف و حجاب در بوشهر برپاشد

بوشهر- ایرنا- همزمان با هفته ملی مهارت، نمایشگاه عفاف و حجاب و دستاوردهای مهارت‌آموزان فنی و حرفه‌ای در بوشهر برپا شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای ۲۰۰ نفر از کارآموزان آموزشگاه‌های آزاد و دولتی، اتباع خارجه و زندانیانی که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفته‌اند در معرض دید عموم قرار گرفته است.

عبدالمجید دوراهکی هدف از برپایی این نمایشگاه را عرضه محصولات با الگوی ایرانی – اسلامی، ارائه محصولات با کیفیت و زیر قیمت بازار و با تخفیف حداقل ۳۰ درصد عنوان کرد.

وی اضافه کرد: در نظر داریم یک نمایشگاه دایمی ایجاد کنیم تا محصولات تولیدی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای با قیمت پایین در آن عرضه شود.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهرگفت: در صورت حمایت از بانوان مهارت‌آموز، زمینه اشتغال آنهاا فراهم می‌شود.

مریم آذرشب افزود: نبود بازار فروش برای محصولات تولیدی از مهمترین دغدغه های بانوان کارآفرین و تولید کننده است که تلاش می شود با شبکه‌سازی و ایجاد خوشه اشتغال در حوزه پوشاک و البسه، این بازار برای آنها فراهم شود.

نمایشگاه عفاف و حجاب از امروز یکم تا ششم مرداد صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در مرکز فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر (واقع در چهارراه فضیلت) دایر و پذیرای عموم است.

۶۰۴۷/۶۰۴۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =