میرزایی نیکو: آنجایی که در انتخابات شرکت نکردیم، کشور ضربه خورده است

تهران - ایرنا - عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: حصول آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی فقط از صندوق رای می‌گذرد. در هر کدام از این موارد، اگر حضور در صندوق رای نداشته باشیم و کشور ضربه بخورد، مقصر همین عدم حضور بر سر صندوق‌های رای است.

«قاسم میرزایی نیکو» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به دیدگاه‌های متفاوت میان چهره های اصلاح‌طلب درباره نحوه مشارکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق شعار آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی فقط از صندوق رای می گذرد. هر کدام از این موارد، در اثر عدم حضور در پای صندوق‌های رای آسیب ببیند و ضربه بخورد مقصر همین عدم حضور خواهد بود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی افزود: فرازهای تاریخی  ۴۰ سال اخیر هم نشان می دهد آنجایی که نرفتیم، آنجایی که حضور نداشتیم و  بی‌تفاوت بودیم، کشور ضربه خورده است.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محدودیت هایی که برای حضور چهره‌های اصلاح‌طلب در عرصه انتخابات وجود دارد، افزود: به هر حال این سازوکار در کشور های پیشرفته ای که امروز صاحب دموکراسی هستند هم وجود داشته است و آنها هم همین مراحل را رفته‌اند. باید عاقلانه و صبورانه رفتار کرد. به نظرم اگر پایداری کنیم، حتما نتیجه خواهیم گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =