۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۴
کد خبرنگار: 2964
کد خبر: 83408747
۰ نفر

برچسب‌ها

شورای آموزش و پرورش برای ارتقای کیفیت آموزشی تلاش کند

یزد - ایرنا - فرماندار بهاباد در دویست و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: اقدام این شورا باید در راستای ارتقای کیفیت بخشی مسائل مختلف آموزشی در مدرسه باشد.

محمدمهدی خانی زاده بهابادی عصر سه شنبه با اشاره به اینکه رسالت آموزش و پرورش تامین و تربیت نیروی انسانی ماهر به جامعه است بر بهبود فضاهای آموزشی و بالا بردن کیفیت تحصیلی دانش آموزان تأکید کرد و افزود: در این رابطه باید از تجارب به دست آمده استفاده کرد.

در این جلسه اقدامات انجام شده در راستای مصوبات جلسه قبل، پروژه مهر، بازگشایی مدارس، آماده سازی فضاهای آموزشی و امکانات مورد نیاز برای سال تحصیلی جدید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی افزود: اختیارات شورای آموزش و پرورش وسیع‌تر و بیشتر از خروجی فعلی آن است و باید تلاش بیشتری انجام و از ظرفیت‌های شورا به نحو مطلوب‌تری استفاده شود.

همچنین حسن رزاقی بهابادی مدیر آموزش و پرورش بهاباد با ارائه گزارشی از امکانات و ظرفیت‌های شهرستان به بیان برخی مسائل، مشکلات و کمبودهای این مدیریت برای سال تحصیلی آینده (۹۹-۹۸) پرداخت.

اضافه شدن دبستان پسرانه دولتی پنج کلاسه و مدرسه‌ای  در روستای علی آباد و ادغام مدرسه امام حسن مجتبی (ع) و شهید مفتح روستای احمدآباد و جانمایی خوابگاه شبانه روزی مدرسه زینب از برخی مصوبات و موارد مطرح شده بود.

شورای یادشده با محوریت بازگشایی مدارس و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ، اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای جلسه در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

مرکز شهرستان ۲۰ هززار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی یزد قراردارد.

۹۸۷۷/ ۲۰۴۷/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =