۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83408742
۱ نفر
سرمربی هاکی زنان: عملکرد ما در آسیا راضی کننده بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم هاکی زنان ایران، گفت: هرچند عملکرد تیم ما در جام ملت‌های آسیا راضی کننده بود، اما توقع بیشتری داشتم.

«نیلوفر عبدی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: تیم جوان و با انگیزه‌ای را برای این مسابقات اعزام کردیم که از تجربه کافی برای حضور در مسابقات بین المللی برخوردار نبودند. بعد از هشت سال با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه راهی جام ملت‌های آسیا شدیم.

سرمربی تیم هاکی زنان ایران خاطرنشان کرد: در گروه سختی قرار گرفتیم که تیم‌های قزاقستان و ازبکستان از مدعیان اصلی قهرمانی بودند و در نهایت عنوان‌های اول و سوم این رقابت‌ها را به نام خود ثبت کردند. این تیم‌ها در آسیا و حتی جهان شناخته شده هستند.

عبدی تصریح کرد: در دیدارهایی که شکست خوردیم، حریف دست و پابسته‌ای نبودیم و حتی فرصت‌های زیادی برای گل‌زنی بر روی دروازه حریفان خلق کردیم که با بدشانسی از دست دادیم.

وی ادامه داد: به طور حتم اگر بازیکنان ما از تجربه بین المللی کافی برخوردار بودند نتایج بهتری کسب می‌کردیم و حتی توان سکونشینی را داشتیم.

عبدی تاکید کرد: به طور حتم با حضور «بهرام قدیمی» به عنوان رئیس فدراسیون، آینده روشنی پیش روی هاکی زنان است. او در این مدت که بر مسند کار قرار گرفته حمایت‌های بی دریغی داشته است.

سرمربی تیم هاکی زنان ایران، گفت: هدف فدراسیون هاکی این است که فاصله فنی مردان و زنان کاهش پیدا کرده که به طور یقین اتفاق مهمی خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =