۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۶
کد خبرنگار: 2046
کد خبر: 83408657
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون عمرانی وزیر کشور: طرح پویش ملّی شهر و روستای پویا تدوین شد

تهران- ایرنا- معاون عمرانی وزیر کشور گفت: طرح پویش ملّی شهر و روستای پویا، با شعار - شهر و روستای پویا، شهروند فعال و با نشاط - تدوین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور «مهدی جمالی نژاد» معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور روز سه شنبه افزود: یکی از مهمترین عرصه های خدمات رسانی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، غنی سازی اوقات فراغت اقشار مختلف شهروندان بویژه کودکان، جوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان در فصل تعطیلات تابستانی است.

وی افزود: در همین راستا طرح «پویش ملّی شهر و روستای پویا» در راستای ارتقاء خدمات اوقات فراغت تابستان ۱۳۹۸ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با شعار «شهر و روستای پویا – شهروند فعال و بانشاط» برای اجرا در شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ابلاغ شد.

جمالی نژاد محورهای کلیدی برنامه ها را استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی برای ارتقاء و بهبود کیفیت محیط زیست شهری و روستایی، استفاده از ظرفیت گروه های ترویجی و تبلیغی در اجرای برنامه های مختلف در سطح شهر و روستا دانست و افزود: توجه به تاثیر اوقات فراغت در شکل‌گیری شخصیت کودکان، نوجوانان و جوانان، بسترسازی برای توسعه فعالیتهای جهادی عمرانی، خدماتی و محرومیت‌زدایی در ابعاد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از خصوصیات طرح پویش ملی شهر و روستای پویاست.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =