۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۸
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83408655
۰ نفر

برچسب‌ها

آسفالت معابر همدان رضایت بخش نیست

همدان - ایرنا- رئیس کمیسیون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: آسفالت مطالبه اصلی مردم این شهر از شهرداری است که تاکنون اقدام رضایت بخشی در این بخش صورت نگرفته است.

علی فتحی در نطق پیش از دستور صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: در حالیکه سال قبل شاهد اقدام بسیار مطلوب در آسفالت معابر و خیابان های شهر همدان بودیم اما امسال با وجود ادعاهای مطرح شده از سوی مناطق شهرداری، مشاهدات عینی چیزی دیگر را نشان می دهد.

وی بیان کرد: هم اکنون برخی از معابر مناطق سه و چهار شهر همدان همچنان خاکی است و حتی در مناطق یک و ۲ نیاز به روکش آسفالت دارد.

فتحی افزود: در تحقیق میدانی صورت گرفته شاهد وضعیت نامطلوب روند آسفالت ریزی در معابر و خیابان ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این در حالیست که مناطق شهرداری مدعی هستند که آسفالت در حد نیاز توزیع می شود.

فتحی از رئیس شورای اسلامی شهر همدان خواست تا از دفاتر فنی مناطق و نیز سازمان عمران صورت وضعیت محله های سطح شهر پیرامون پخش آسفالت را بخواهد و شهردار در نشست آتی با اعضای شورا آن را ارایه دهد.

اکبر کاووسی دیگر عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز با انتقاد از آسفالت نشدن خیابان جنب ورزشگاه شهید شمسی پور واقع در سعیدیه گفت: گرد و خاک ایجاد شده ناشی از تردد خودروها در این مسیر موجب به خطر افتادن سلامت ورزشکاران نوجوان و جوان شده است.

وی اضافه کرد: این ورزشگاه همه روزه محل تردد بسیاری از ورزشکاران است که مجبور هستند با وجود گرد و خاک های ایجاد شده، از این مسیر عبور کنند.

۲۰۸۷/۷۵۲۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =