۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83408641
۰ نفر
مدیر برنامه های «بیل» : انتقال قرضی در کار نخواهد بود

تهران- ایرنا- مدیر برنامه‌های «گرت بیل» در مصاحبه‌ای اظهار داشت که هیچ راهی برای انتقال موکلش با قراردادی قرضی از رئال به باشگاهی دیگر وجود ندارد.

«زین الدین زیدان» سرمربی رئال روز گذشته اعلام کرد که کهکشانی‌ها در حال کار روی فروش انتقال مرد ولزی هستند.

اما جانتان بارنت، وکیل و مدیر برنامه های بیل در مصاحبه با اسکای اسپورت اظهار داشت: هیچ گزینه موقتی برای خروج بیل از باشگاه وجود ندارد؛ گرت یکی از بهترین بازیکنان جهان است و تضمین می‌کنم او به طور قرضی راهی هیچ تیمی نخواهد شد.

بیل با وجود کمک به کهکشانی‌ها در فتح چهار عنوان قهرمانی لالیگا از زمان کوچ به مادرید از تاتنهام که ۶ سال پیش به وقوع پیوست، در فهرست مازاد سفیدپوشان قرار گرفته است.

دبل او در فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۸ که یک قیچی برگردان فوق العاده را نیز شامل می‌شد، لیورپول را از فتح عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان ناکام گذاشت اما پس از روی کار آمدن مجدد مرد فرانسوی در مارس سال جاری، هرگز جایی در ترکیب اصلی رئال نداشته است.

بارنت در ادامه افزود: گرت بازیکن رئال است و در حال حاضر همچنان به عنوان بازیکن این تیم باقی خواهد ماند؛ در صورتی که پیشنهادی مناسب مطرح شود، اوضاع قابل تغییر است و در آن صورت انتقال وی طی یک روز یا یک هفته انجام می‌شود؛ گزینه دیگر این است که او همچنان تا سه سال دیگر یعنی همزمان با اتمام قراردادش بازیکن رئال باقی خواهد ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =