۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83408587
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح «هر سه‌شنبه یک روستا» در مهریز کلید خورد

یزد - ایرنا - برای نخستین بار طرح ابتکاری با عنوان « هر سه شنبه یک روستا» در شهرستان مهریز با حضور چهره به چهره مسئولان در مناطق دور دست و محروم نسبت به بررسی و ارائه راهکارهای لازم برای حل مسائل و مشکلات مردم آغاز شده است.

رضا زارع زاده مهریزی فرماندار مهریز روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه حضور مسئولان در روستاها و بررسی بدون واسطه مشکلات و مطالبات مردم جزو سیاست‌های اصولی نظام و دولت است، افزود: با اعلام قبلی هر هفته روزهای سه شنبه مسئولان مرتبط با مسائل روستاها با حضور در مناطق مختلف موارد را بررسی و نسبت به رسیدگی مطالبات مردمی اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: این طرح نو که با حمایت و استقبال مردم و مدیران مواجه شده است به ترتیب بر حسب اهمیت و ضرورت سال‌های آینده نیز ادامه دارد و نقش مهمی در شفاف سازی و حل مسائل و همچنین موجب جلب اعتماد و دلگرمی بیشتر مردم به نظام است.

فرماندار مهریز خاطرنشان کرد: در جلسه ای که در روستاها برگزار می‌شود مردم در فضای بسیار صمیمی نسبت به بیان خواسته‌های خود با مدیران شهرستاناقدام می‌کنند.

زارع زاده مهریزی اظهار کرد: تعامل مردم و مسئولان حلال بسیاری از مسائل و مشکلات است و نظام اسلامی و دولت در خدمت قشرهای مختلف جامعه و رسیدگی به مطالبات برحق آنهاست.

مهریز ۴۶ دهیاری و ۱۵۰ پارچه آبادی و روستا دارد.  

از جمعیت ۵۵ هزار نفری مهریز ۳۵ درصد در پنج دهستان ارنان، خورمیزات، تنگچنار، بهادران و میانکوه زندگی می‌کنند.     

مرکز این شهرستان در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد. 

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/ 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =