ستاره تیم ملی زنان آمریکا: رونالدو نماد فساد در ورزش است

تهران- ایرنا- بدنبال تبرئه شدن فوق ستاره باشگاه یوونتوس از اتهامات «تعرض جنسی» مطرح شده علیه وی، ستاره تیم ملی فوتبال زنان آمریکا با بازنشر گزارش انتقادی و کوبنده سال ۲۰۱۸ یک خبرنگار، به طور غیرمستقیم وی را «فاسد» خواند.

دادستانی منطقه کلارک کانتی ایالت نوادا آمریکا امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با توجه به در دست نبودن شواهد و ادله فاقد «شک و شبهه منطقی» در مورد اتهام تجاوز جنسی مطرح شده از سوی «کاترین مایورگا» علیه «کریستیانو رونالدو»، پرونده مذکور مختومه بوده و ستاره پرتغالی بابت این اتهامات محاکمه نخواهد شد.

بدنبال این بیانیه، «الکس مورگان» ستاره تیم ملی زنان آمریکا که به‌تازگی به همراه این تیم جام جهانی را در فرانسه بالای سر برد، با انتشار توییتی که ضمیمه آن گزارشی منتشر شده در سال ۲۰۱۸ بود، نوشت: حالا این یعنی روزنامه‌نگاری فوق‌العاده.

گزارش پیوست این توییت، ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ با عنوان «رونالدو نماد فساد در ورزش است» در نشریه آمریکایی و معتبر وایس (vice) منتشر شد.

سطر آغازین این گزارش اینگونه شروع می‌شود: به جای تمرکز بر رونالدو به عنوان یک فوق ستاره، روی او به عنوان ورزشکاری تا خرخره در فساد و سیستمی استثمارگر تمرکز کنید آنگاه متوجه داستان می‌شوید: داستانی در مورد غیرقابل اطمینان بودن مردانی که خود را بالاتر از قانون می بینند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha