ارتش در اعتلای منزلت مردم پیش قدم است

تهران- ایرنا-معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش برگزاری نخستین جشنواره تئاتر نیروی دریایی ارتش را از جلوه‌های حضور ارتش در کنار مردم و همدلی با آنان عنوان کرد و گفت: مجموعه ارتش همواره در اعتلای منزلت اجتماعی مردم کشور عزیزمان در تمام عرصه‌ها پیش قدم بوده است.

به گزارش سه شنبه روابط عمومی ارتش،امیر سرتیپ دوم «شاهین تقی خانی» در آیین اختتامیه نخستین جشنواره تئاتر نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از میزبانی شایسته مرکز فرمامدهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) شهرستان منجیل و مردم خونگرم شهرستان رودبار، با اشاره به حادثه تلخ زلزله رودبار در خرداد 69 و تسلیت دوباره به بازماندگان این حادثه گفت: با حضور ارتش جمهوری اسلامی ایران به مخصوص نیروی دریایی ارتش در کنار مردم در حوادث و بلایای طبیعی و یاری‌رسانی به زلزله‌زدگان شهرستان رودبار و سیل اخیر در کشور از بار مشکلات مردم کاسته شده است.

وی این گردهمایی هنری را از گسترده ترین و قوی‌ترین جشنواره‌های ارتش برشمرد و افزود: وجود مضامین و ارزش‌های دینی، مذهبی و همچنین ارزش‌های دفاع مقدس در محتوای نمایشنامه‌های اجرایی، نشان از کیفیت بالای این جشنواره دارد.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش ابراز امیدواری کرد که این‌گونه جشنواره‌ها در سطوح بالاتر از نیروی دریایی در ماه‌های آینده برگزار شود.

تقی خانی برگزاری نخستین جشنواره تئاتر نیروی دریایی ارتش را از جلوه‌های حضور ارتش درکنار مردم و همدلی با آنان عنوان کرد و گفت: مجموعه ارتش همواره در اعتلای منزلت اجتماعی مردم کشور عزیزمان در کلیه عرصه‌ها پیش قدم بوده و خواهد بود.

وی با قدردانی از نیروی دریایی ارتش در انجام این جشنواره، پشتیبانی‌های فرماندهی و عقیدتی سیاسی را در  اجرای بهتر این برنامه در سطح ارتش کم نظیر عنوان کرد.

لازم به ذکر است، اولین جشنواره تئاتر نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با شرکت هجده اثر برگزیده از کلیه مناطق و پایگاه‌های این نیرو به میزبانی فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم علیه السلام نیروی دریایی ارتش در سالن سینما زیتون رودبار از 29 تیر ماه آغاز و با معرفی تئاتر "شیدایی" و "یک دختر , یک سرباز" به ترتیب از ستاد نداجا و منطقه دوم دریایی ولایت جاسک به عنوان آثار برگزیده، به کار خود پایان داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =