اعتماد به جوانان لازمه تحقق بخشیدن به گام دوم انقلاب است

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تکریم و معارفه ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتماد به جوانان یکی از مولفه های مهم و لازمه تحقق بخشیدن به گام دوم انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» در مراسم تکریم و معارفه ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارسکاظهارداشت: فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب مسیر را برای همه ترسیم فرموده‌اند و نیروی زمینی بر اساس آن بیانیه، دوران دفاع مقدس و بعد از  آن را بررسی و نسبت  به برنامه ریزی بر اساس منویات مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) اقدام می کند.

وی افزود: اعتماد به جوانان، توجه به اهداف، الگو قرار دادن پیشکسوتان و یادگاران دفاع مقدس، تلاش جهادی و ایثار از جمله مولفه‌های مورد نظر نیروی زمینی ارتش برای تحقق گام دوم انقلاب است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان این مراسم از زحمات امیر سرتیپ دوم جمشیدی در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر و فرمانده جدید مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نزاجا و ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد در شیراز معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =