۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۷
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83408541
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش ابر و رگبار پراکنده طی دو روز آینده در گیلان

 رشت- ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان هوای استان را برای دو روز آینده همراه با استقرار هوای گرم، گاهی افزایش ابر و وزش باد و همچنین در بعضی نقاط رگبار و احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.

مازیار غلامی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده گذر جریانات کم و بیش ناپایدار از منطقه است؛ بنابراین طی دو روز آینده ضمن استقرار هوای گرم ، گاهی افزایش ابر و وزش باد و همچنین در برخی نقاط رگبار و احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست.

وی  آسمان  استان را برای روز چهارشنبه کمی تا نیمه ابری ، گاهی افزایش ابر و وزش باد و بارش پراکنده و برای روز پنجشنبه صاف تا قسمتی ابری ، بتدریج افزایش ابر و وزش باد عنوان کرد.

غلامی به بیشینه و کمینه دما در استان طی ۲۴ ساعت گذشته نیز اشاره  و بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، بیشینه دما مربوط به جیرنده با ۳۷ درجه سلسیوس و کمینه دما در دیلمان با ۱۸ درجه سلسیوس  ثبت شده است.

به گفته سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، بیشینه دمای امروز رشت ۳۱درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان ۲۴ درجه خواهد بود.

ارتفاع موج برای روز چهارشنبه را نیز دو دهم تا هشت دهم و برای شنا نامناسب بتدریج مناسب و برای پنجشنبه ارتفاع موج یک دهم تا شش دهم و برای شنا با احتیاط  را مناسب ذکر کرد.

۷۲۹۶ /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =