۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۹
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83408536
۰ نفر

برچسب‌ها

سهرابیان: به جای خودم، قایقرانان راهی مسابقات جهانی می‌شوند

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون قایقرانی با اعلام خبر لغو سفرهایش به مسابقات جهانی، گفت: به نظرم بهتر است به جای من ورزشکاران بیشتری به مسابقات اعزام شوند.

«علیرضا سهرابیان» رئیس فدراسیون قایقرانی در جریان مجمع عمومی فدراسیون در جمع خبرنگاران به حضورش در رقابت‌های جهانی اشاره کرد و گفت: سه مرحله رقابت جهانی در رومانی، مجارستان و اتریش برگزار می‌شود که از من برای حضور در این مسابقات دعوت شده اما تصمیم گرفتم به جای خودم چند ورزشکار در این رقابت‌ها شرکت کنند.

وی افزود: نباید همه به دنبال سفر باشیم. بهتر بود که به جای خودم تعداد بیشتری از ورزشکاران به رقابت‌ها اعزام شوند و ضمن شرکت در مسابقات جهانی، خودشان را محک بزنند. به همین دلیل تصمیم گرفتم به جای سفر به رومانی و مجارستان تعداد ورزشکاران را افزایش بدهیم.

سهرابیان ادامه داد: به رومانی و مجارستان نمی‌روم و تنها راهی اتریش می‌شوم که در اجلاس جهانی فدراسیون روئینگ شرکت کنم.

رئیس فدراسیون قایقرانی درباره وضعیت وارد کردن قایق‌های روئینگ خریداری شده از چین، گفت: در گذشته مبالغ مورد نیاز پرداخت نشده  و همین باعث شد تا  قایق ها در چین باقی بماند و ارزش آن حدود ۵۰۰ میلیون تومان است. هزینه را باید پرداخت کنیم تا این قایق ها که مورد نیاز  ورزشکارانمان است وارد شود.

سهرابیان با اشاره به کمک‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تصریح کرد: «سیدرضا صالحی امیری» در حال بررسی راهکارهایی هستند و صحبت هایی شده که بتوانیم کمک هایی را برای انجام این کار بگیریم. اگر آنها را بگیریم موارد مورد نیاز قایقرانانمان برای کسب سهمیه المپیک تا حدودی کم می شود.

وی افزود: مطمئن هستم این قایق‌های رویینگ یکی از استانداردترین وسایلی هستند که  قایقرانانمان به آن نیاز دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =