۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۸
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83408523
۰ نفر

برچسب‌ها

در مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی از امدادرسانان به سیل تجلیل شد

تهران- ایرنا- مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی امروز برگزار و در جریان آن از امدادرسانان قایقران به سانحه سیل تجلیل شد.

سالن فارسی آکادمی ملی المپیک صبح امروز میزبان خانواده قایقرانی کشور در مجمع عمومی فدراسیون بود. این مجمع از ساعت ۱۰ با ریاست مهین فرهادی‌زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و با حضور کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع حسابرس، بازرس و خزانه‌دار فدراسیون گزارش‌های سال ۹۶ و ۹۷ فدراسیون قایقرانی را به اعضا ارائه دادند و اعضای مجمع نیز ضمن تایید موارد مختلف درباره موضوع‌های مورد سوال به علیرضا سهرابیان اختیار دادند که پس از بررسی‌های اجمالی گزارش‌های خود درباره موارد مطرح شده را به مجمع ارائه کند.

علیرضا سهرابیان که از اسفندماه سال گذشته سکان هدایت فدراسیون را برعهده گرفته در ادامه گزارش خود از فعالیت‌های پنج ماه گذشته فدراسیون را ارائه داد و سپس برنامه‌های آتی و پیش‌روی قایقرانی را مطرح کرد که با رای مجمع تمامی برنامه‌ها تصویب و تایید شد.

مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه مجمع نکاتی را درباره فدراسیون‌های ورزشی ارائه داد و ضمن اشاره به دشواری‌های رشته قایقرانی اظهار کرد: فدراسیونی که بحث‌های مختلفی در مجمع اش می شود یعنی کار کرده. وقتی شما درباره برنامه های انجام شده صحبت می‌کنید یعنی کار شده و فعالیت‌هایی بوده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: رشته قایقرانی سالنی نیست و فضای متفاوتی دارد. قایقرانی جزو رشته‌های دشواری است که ورزشکاران در سرما و گرما باید در فضای باز تمرین کنند.

وی افزود: دست‌های ملی‌پوشان این رشته را ببینید. پینه‌های دست دختران و پسران ما را ببینید. این‌ها تلاش برای سربلندی کشور است و ارزش بسیار زیادی دارد.

 

همچنین در مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی از قهرمانان و مسئولان خود که در روزهای سیل برای کمک به هم‌وطنان آسیب‌دیده راهی استان‌های حادثه دیده شدند تجلیل کرد.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی درباره این موضوع گفت: از روزهای نخستی که بسیاری از هم‌وطنان ما درگیر سیل بودند خانواده قایقرانی و هیات‌های استانی ما به طور کامل در خدمت هم‌وطنان بودند. ما در این مجمع از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می‌کنیم و در کنارش از قهرمانان و مسئولانی که در استان‌های سیل‌زده حضور داشتند به نمایندگی از همه عزیزان تجلیل می‌کنیم.

در این مراسم با حضور مسئولان فدراسیون، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک، از عادل مجللی، آریا جعفری، تکتم آخوندزاده، جمیله طهماسبی، مرتضی قاطع، مسعود بهرامی، سهیل فضل وزیری و محمد بهاءلو تجلیل به عمل آمد.

با شروع سیل در چند استان کشور بسیاری از قهرمانان، مسئولان و اهالی قایقرانی برای خدمت‌رسانی به هم‌وطنان راهی مناطق سیل‌زده شدند و در خدمت مردم کشورمان بودند.

مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی ایران امروز با حضور اعضای مجمع و مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برگزار شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =