۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۷
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83408508
۰ نفر

برچسب‌ها

دعوت کشتی گیر گیلانی برای حضور در اردوی آمادگی مسابقات قهرمانی جهان

رشت - ایرنا - مهدی احدی زناب کشتی گیر شایسته گیلانی برای حضور در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان به اردوی تیم ملی دعوت شد.

رئیس هیات کشتی استان عصر سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی فدراسیون کشتی، اسامی کشتی گیران فرنگی کار نوجوان راه یافته به مرحله نهایی اردوی تیم ملی ، برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان معرفی شد که مهدی احدی زناب از گیلان نیز جزء دعوت شدگان است.

نقی هدایتی افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کشتی، مهدی احدی زناب کشتی گیر ملی پوش گیلانی در وزن ۴۵ کیلوگرم به مرحله نهایی اردوی تیم ملی راه یافت تا این کشتی گیر بتواند با پوشیدن دوبنده تیم ملی در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان حضور یابد.

وی ادامه داد: این کشتی گیر شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید از روز سوم مردادماه جاری در آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان که به مدت شش روز در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برپا می شود، حضور یابند.

وی بیان کرد: پیش از این نیز، فربد سیرتی مقدم دیگر کشتی گیر شایسته استان گیلان به همراه دو کشتی گیر از استان های ماندران و خوزستان در وزن ۵۵ کیلوگرم در اردوی تیم ملی حضور داشتند که سرانجام کشتی گیر مازندرانی به مرحله نهایی اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان راه یافت.

رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: همچنین محمد کاظمی مهر یکی از مربیان ارزشمند کشتی استان به عنوان یکی از اعضای کادر فنی و مربیان تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور انتخاب شده که این مربی نیز در این مرحله از اردو باید حضور یابد.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان از ۱۱ مرداد ماه سال جاری در صوفیه بلغارستان آغاز می شود که در این دوره از رقابت ها، زبده ترین کشتی گیران فرنگی کار این رده سنی از کشورهای مختلف به مدت سه روز با هم رقابت می کنند.

۷۲۸۵ /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =