مسئولان باید گرانی مسکن را فروکش کنند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: مسئولان ذیربط باید گرانی مسکن را فروکش کرده و قیمت آنرا برای دسترسی اقشار ضعیف جامعه متعادل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: با ساخت خانه‌های ارزان قیمت اقشار محروم را صاحب‌خانه کنید.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار با علی نیکزاد و علی‌اکبر محرابیان از مسئولین ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) با تقدیر از خدمات این ستاد خطاب به مسئولان حاضر در این نشست، اظهار کرد: باید با ساخت خانه های ارزان قیمت، اقشار محروم و نیازمند صاحب خانه کنید.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تاکید کرد: ساخت مسکن برای جوانان و نیازمندان باید با جدیت بیشتری توسط مسئولان ذیربط دنبال و پیگیری شود.

امام جمعه قزوین گفت: اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در راستای ساخت مسکن با راهکار کاهش هزینه‌های ساخت بسیار مهم و حیاتی است زیرا با این راهکار اقشار کم درآمد نیز می‌توانند صاحب خانه شوند و قزوین نیز به این موضوع نیاز دارد.

آیت الله عابدینی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) تاکنون اقدامات شایسته ای را برای محرومیت زدایی برداشته است،اظهار داشت: این روند باید همچنان با قوت تداوم داشته باشد تا شاهد کاهش محرومیت در سطح جامعه خود باشیم.

3013