۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۱
کد خبرنگار: 1580
کد خبر: 83408444
۰ نفر

برچسب‌ها

بیمه میهن ۲۳۰ هزار واحد مسکونی را در نقاط سیل زده تحت پوشش قرار داد

قزوین - ایرنا - مدیرعامل بیمه میهن گفت: این سازمان بیمه ای به عنوان یکی از زیرمجموعه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در سیل امسال ۱۳۶ هزار واحد مسکونی در خوزستان و ۹۴ هزار واحد را در لرستان تحت پوشش خود قرار داد.

داریوش محمدی روز سه شنبه در نشست بررسی و امضای تفاهم نامه بیمه حوادث اماکن روستایی قزوین افزود: بیمه میهن زیر مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده و در حال حاضر ۴۰ درصد سهام آن متعلق به بنیاد و ۲۰ درصد نیز متعلق به تامین اجتماعی است و از همین رو در صورت بروز خسارت احتمالی نگرانی خاصی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: این بیمه سابقه و تجربه بیمه های روستایی را دارد و خدمات آن به خصوص در استان های سیل زده لرستان و خوزستان مشهود است.

محمدی ادامه داد: بیمه میهن در کنار فعالیت های مشترک با سایر بیمه ها چند طرح ویژه نیز دارد که تنها مختص آن است از جمله طرح مهرانه میهن و یا بیمه خودرو که امکان پرداخت اقساط کامل آن در ۱۲ ماه بدون پرداخت حتی یک ریال کارمزد از طرح های شاخص آن است.
مدیرعامل بیمه میهن افزود: در حال حاضر هم نیز تفاهم نامه بیمه برای ۵۰ تا ۷۰ هزار واحد روستایی قزوین در حدود ۱,۵۰۰ میلیارد تومان ریسک دارد که برای جلوگیری از بروز مشکل در صورت های مالی آن را بیمه میهن صادر و بین چند شرکت پخش خواهد کرد.
محمدی با بیان اینکه بیمه میهن پیش از این در قزوین تنها سابقه بیمه دانشگاه علوم پزشکی را داشته است، افزود: این بیمه آمادگی لازم را برای پوشش بیمه ای هرکدام از دستگاه ها و بحران ها در استان های کشور دارد.
۷۳۸۸

برچسب‌ها