۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۸
کد خبرنگار: 1384
کد خبر: 83408366
۰ نفر
محدودیت های زیست محیطی برای تولید کنندگان پردیس تعدیل شود
صنعتگران پردیس

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پردیس با بیان اینکه صنعتگران پنج منطقه صنعتی شهرستان پردیس به دلیل محدودیت ها و اخطارهای محیط زیست امکان توسعه کار خود را ندارند خواستار تعدیل برخی از محدودیت برای آنها شد.

عبدالعظیم رضایی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از چند کارخانه تولیدی و صنعتی در مناطق صنعتی خرمدشت و سیاهسنگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این واحدها ظرفیت بسیار ارزشمند و بالایی در این منطقه دارند و محصولات منحصر به فرد برخی از این کارخانه‌ها در سطح ملی و توسط مهندسین خبره و کارآفرینان دلسوز تولید می‌شوند.

وی افزود: مهندسین این واحدهای صنعتی با ابتکار و خلاقیت خود، قطعات وارداتی مورد نیاز را در کارخانه‌های داخلی تولید می‌کنند.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به مشکل واحدهای صنعتی که مورد بازدید قرار گرفته بودند، اظهار داشت: تمدید پروانه بهره برداری برای توسعه کار یکی از مشکلات اصلی تولیدکنندگان است، قرار گیری واحدهای تولیدی در منطقه حفاظت شده محیط زیست این شهرستان، امکان توسعه کار را از آنها گرفته است.

رضایی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی موجود و مشکلاتی که در بخش تولید و صنعت حاکم است تسهیل قوانین وضع شده در زمان گذشته کمک خوبی برای تولید کنندگانی است که سرمایه گذاری بسیار خوبی در نواحی صنعتی داشتند.

وی با اشاره به حضور رئیس اداره حفاظت محیط زیست در این بازدید خاطر نشان کرد: کارخانه‌های ساخت کوره‌های القایی و ذوب فلزات، تولید قطعات خودروهای داخلی، تولید سیم و کابل که امروز مورد بازدید قرارگرفتند، هیچکدام مشکل محیط زیستی ندارند و در حوزه صنایع هایتک قرار دارند.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اهمیت رفع مشکلات تولید کنندگان واحدهای صنعتی شهرستان اظهار داشت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هفته آینده که با حضور معاون اقتصادی استاندار در شهرستان پردیس برگزار خواهد شد تلاش می‌کنیم در راستای کمیسیون ماده ۱۱ به رفع مشکلات صنعتگران شهرستان کمک کنیم.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

تهرام/۹۴۴۱/‏/‏۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =