۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83408354
۰ نفر

برچسب‌ها

علیپور: کالدرون از من راضی نبود در فهرست فروش قرار می‌گرفتم

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر باشگاه و «گابریل کالدرون» از عملکرد راضی نبودند در فهرست فروش قرار می‌گرفتم.

علی علیپور که صبح امروز در باشگاه پرسپولیس حضور یافته بود، در مورد برگزاری جلسه با مسئولان باشگاه گفت: یک سال با پرسپولیس قرارداد دارم. صحبت‌های خوبی هم در جلسه مطرح شد و از عصر امروز هم با قدرت به تمرینات اضافه می‌شوم.

وی در رابطه با پیشنهاد تیم روسیه‌ای به این بازیکن افزود: باشگاه همه این مسائل را بررسی می کند. به عنوان بازیکن پرسپولیس موظف هستم به تمرین بروم. با مسئولان باشگاه صحبت‌های خوبی را انجام دادم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: شرایط من اینگونه است و اگر چیزی غیر از این است و پیش‌بینی‌های دیگری است چرا از من سوال می‌کنید؟ واقعیت را گفتم. یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و جلسه خوبی هم با مسئولان باشگاه انجام دادم.

در این میان مدیر برنامه‌های علیپور هم گفت: جلسه خوبی با ایرج عرب داشتیم و بیشتر بحث در مورد مسائل مالی بود که قرار است تا اوایل هفته آینده شرایط مشخص شود. او امروز هم با قدرت به تمرین می‌رود.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش در مورد حاشیه‌های اردوی ترکیه هم گفت: همیشه در فضای مجازی برخی صحبت‌ها مطرح می‌شود. از این فضا خوشم نمی‌آید و خودم هم دوست دارم از آن خارج شوم. صحبت‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه من ضعیف شده‌ام و کالدرون از من رضایت ندارد. اگر باشگاه و کالدرون از من راضی نبودند اولین نفر من را بیرون می‌انداختند. ۵۰۰ هزار مطلب در مورد من و سایر بازیکنان در فضای مجازی مطرح شد.

وی تاکید کرد: به صحبت‌های بیهوده فضای مجازی توجهی ندارم و دوست ندارم که هوادار پرسپولیس به آن توجه کند. با قدرت برای تمام اهدافی که دارم به تمرین می‌روم. در این پنج سال دیگر باید ثابت شده باشد که علیپور برای پرسپولیس چه بازیکنی است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =