۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۳
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 83408345
۰ نفر

برچسب‌ها

پیکرهای مجروح زوجی جوان در ارتفاعات خواف پیدا شد

گناباد- ایرنا- پیکر مجروح یک زوج جوان امروز در ارتفاعات بخش نشتیفان شهرستان مرزی خواف واقع در جنوب خراسان رضوی پیدا شد.

یک منبع آگاه عصر سه شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: در پی انتقال این زوج به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف تلاش پزشکان برای نجات زن مجروح ناکام ماند و وی جان باخت. جسد به منظور کالبدشکافی به پزشکی قانونی خراسان رضوی در مشهد منتقل شده است.

وی که خواست نامش ذکر نشود افزود: همسر به شدت مجروح زن جانباخته نیز که برای درمان به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف انتقال یافته هم اینک در بخش مراقبتهای ویژه همین مرکز درمانی بستری شده است.  

این منبع آگاه گفت: بر اساس شواهد موجود و اظهارات شوهر فرد فوت شده که ظاهرا تنها شاهد ماجرا بوده است، آنها مورد حمله قرار گرفته و همسرش بر اثر اصابت شی برنده به قتل رسیده است.

وی افزود: بررسی این موضوع برای یافتن واقعیت ماجرا، از سوی کارآگاهان پلیس و مسئولان قضایی در دست پیگیری قرار دارد.  

این رخداد در برخی کانالهای فضای مجازی فعال در سطح شهرستان خواف بازتاب اجتماعی داشته است.

شهر ۱۰ هزار نفری نشتیفان که بخاطر آسبادهای تاریخی در زمره مقاصد گردشگری خراسان رضوی محسوب می شود،  از توابع بخش مرکزی شهرستان خواف بوده و در فاصله ۲۱ کیلومتری جنوب خواف قرار دارد.  مرکز شهرستان ۱۲۳ هزار نفری خواف نیز در فاصله ۲۶۷ کیلومتری جنوب شرق مشهد واقع است.  خواف مرکب از چهار بخش مرکزی، سنگان، جلگه زوزن و سلامی ۹۶ روستا دارد. ۶۵ هزار نفر از جمعیت این شهرستان ساکن روستاها هستند. خواف از سمت شرق ۱۲۳ کیلومتر مرز مشترک با افغانستان دارد.  

۲۰۹۵/‌۱۸۵۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =