۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83408306
۰ نفر

برچسب‌ها

ماهینی: ۲ هفته دیگر کار با توپ را شروع می‌کنم

تهران- ایرنا- مدافع مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در حال حاضر تمرینات بدسازی را انجام می‌دهم و پس از ۲ هفته کار با توپ را آغاز خواهم کرد.

حسین ماهینی کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس اولین مصدوم تیم گابریل کالدرون محسوب می‌شود. بازیکنی که در اولین دیدار تدارکاتی سرخپوشان پس از شروع تمرینات برای فصل جدید دچار مصدومیت شد.

این بازیکن همراه پرسپولیس در اردوی ترکیه حضور یافت اما پس از ۲ روز برای پیگیری کارهای درمانی به تهران بازگشت.

این بازیکن با اشاره به شرایط فعلی خود گفت:‌ در حال انجام تمرینات اختصاصی هستم. امروز هم در محل تمرین تیم حاضر شدم و در سالن بدنسازی تمرین کردم. طبق برنامه قرار است تا ۲ هفته دیگر کار با توپ را آغاز کنم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس هم در تشریح وضعیت این بازیکن گفت: پزشک متخصص با توجه به نتایج تصویربرداری و معاینات انجام شده، برنامه زمان‌بندی را در ارتباط با حسین ماهینی اعلام کرده است که در اختیار سرمربی قرار دارد. ماهینی طبق این زمان‌بندی برنامه‌های فیزیکی و تمرینات اختصاصی را دنبال می‌کند و از دو هفته دیگر کار با توپ آغاز می‌شود. فشار تمرینات مرحله به مرحله بیشتر خواهد شد تا او برای شرایط مسابقه آماده شود. طبق همین زمان‌بندی که به کالدرون هم اعلام شده است، ماهینی ۶ هفته دیگر در شرایط مسابقه خواهد بود.

این در شرایطی است که گفته می‌شود نام این بازیکن یکی از گزینه های اصلی برای خروج از لیست است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =