۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۵
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83408292
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای طرح عیب یابی خودرو در گیلان

رشت – ایرنا – طرح رایگان عیب یابی خودرو (دیاگ) از امروز (سه شنبه) به مناسبت هفته ملی مهارت از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به اجرا درآمد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان روز سه شنبه درباره اجرای این طرح به خبرنگار ایرنا گفت: طرح عیب یابی خودرو (دیاگ) ، عیب یابی سیستم انژکتوری خودرو با دستگاه پیشرفته و دستور رفع عیب به صورت رایگان به اجرا درآمده است.

محمد حسینی اظهار داشت: اجرای این طرح تا ششم مرداد ماه سال جاری از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری رشت کیلومتر جاده ۱۲ جاده تهران انجام می گیرد.

وی با اشاره به افتتاح نمایشگاهی به مناسبت هفته ملی مهارت در پیاده راه فرهنگی رشت به منظور معرفی توانمندی های آموزش های فنی و حرفه ای و معرفی رشته های مختلف مهارتی به عموم خاطر نشان کرد: این نمایشگاه نیز تا ششم مرداد ماه جاری برای بازدید علاقمندان دایر است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان بیان داشت: نمایشگاه محصولات مهارت آموختگان فنی و حرفه ای نیز سوم و چهارم ماه جاری با همکاری شورا و دهیاری در روستای سقالکسار رشت گشایش می یابد که علاقمندان از ساعت ۱۸ تا ۲۲ شب می توانند از این نمایشگاه بازید کنند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی بازارشناسی ویژه مدیران اصناف تصریح کرد: این کارگاه آموزشی با اعطای گواهینامه فردا چهارشنبه در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت برگزار می شود.

حسینی با بیان این که به مناسبت هفته ملی مهارت نمایش و نقد فیلم با محوریت کارآفرینی را برگزار می کنیم، افزود : این برنامه نیز چهارم مرداد ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت برگزار می شود.

۲۲ مرکز دولتی فنی و حرفه ای در استان گیلان فعال است.۳۱ تیرماه تا ششم مراد هفته ملی مهارت نام گرفته است.

۷۲۸۶ /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =