۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۶
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83408288
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ بازیکن تیم فولاد خوزستان دست به اعتصاب زدند

اهواز - ایرنا - تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه اردوی پیش فصل خود روز سه شنبه برای حضور در تورنمنت جام شهدا عازم تهران شد اما ۶ بازیکن این تیم دست به اعتصاب زدند و اردوی تیم را رها کردند.

مدیر رسانه ای باشگاه فولاد خوزستان روز سه شنبه گفت: کاروان تیم فولاد برای حضور در جام شهدا امروز به تهران سفر کرد اما در اتفاقی جالب و بحث برانگیز ۶ بازیکن سرشناس فولاد تیم خود را همراهی نکردند.

محسن قبایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۶ بازیکن تیم شامل ایوب والی، احسان مرادیان، میثم دورقی، سینا مریدی، فرزاد جعفری و حسن بیت سعید که در فرودگاه اهواز حاضر شده بودند به یکباره تصمیم گرفتند که از کاروان تیم جدا شده و به خانه‌های خود برگردند.

گفته می شود بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان به دلیل نتایج ضعیفی که در فصل گذشته به دست آوردند از سوی باشگاه جریمه شدند و بازیکنان تیم وقتی از این موضوع مطلع شدند تصمیم گرفتند اردو را ترک کنند.

فولادی ها باید دوم مرداد در جام شهدا که با شرکت تیم های سایپا، پرسپولیس و صنعت نفت آبادان ، فولاد شرکت کنند اما غیبت این بازیکنان باعث شد که حضور فولاد در این تورنمنت نامشخص باشد.

۹۸۷۹ / ۶۰۳۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =