۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۸
کد خبرنگار: 1573
کد خبر: 83408243
۰ نفر
آغاز به کار شعبه جدید انستیتو ملی بازی‌سازی

تهران - ایرنا - شعبه جدید انستیو ملی بازی‌سازی با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان سید صادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و محمدرضا سوهانیان نماینده دانشگاه شهید بهشتی و مجموعه هاب (هوشمند اول بهشتی) افتتاح شد.

این تفاهم‌نامه با هدف همکاری استراتژیک میان دو مجموعه در جهت توسعه اکوسیستم ملی بازی‌های رایانه‌ای در ابعاد فنی، آموزشی و اقتصادی به امضا رسید.
با از سرگیری فعالیت‌های انستیتو ملی بازی‌سازی، شاهد بازگشت مرکز رشد به فضای جدید انستیتو خواهیم بود، در محیط انستیتو علاوه بر فضاهای کلاس‌های درس، استقرار تیم‌های بازی‌سازی و اداری، فضایی ویژه برای تیم‌هایی تدارک دیده شده که با رایانه‌های شخصی کار می‌کنند.
گیم جم روزهای ۳ و ۴ مردادماه و کلاس‌های تابستانه انستیتو در قالب کلاس‌های دوره‌ای و کارگاهی که از شنبه ۱۲ مرداد آغاز می‌شوند نیز در شعبه جدید برگزار می‌شوند.
در جلسه امضای تفاهم‌نامه محمد حاجی میرزایی معاون آموزش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شاهین حقی معاون نوآوری و توسعه کسب و کار هاب، علی فخار مدیر روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌‎ای و فرزانه شریفی سرپرست مدیریت انستیتو ملی بازی‌سازی نیز حضور داشتند.
برای ثبت‌نام در کلاس‌های ترم تابستان ۹۸ انستیتو ملی بازی‌سازی می‌توانید از طریق صفحه http://www.irangdi.ir/news/۱۰۰۱۵۱ اقدام کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =