۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۲
کد خبرنگار: 2304
کد خبر: 83408118
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیران تهران آموزش شرایط سخت اقتصادی و فرهنگی می‌بینند

تهران- ایرنا- مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان تهران گفت: ۱۰ دوره کاربردی و مساله‌محور برای برخورد با مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و اداری برای مدیران و فرمانداران این استان به جهت پاسخگویی، تعریف شده است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، محمدرضا همایی‌ ابیانه درباره مهمترین برنامه‌های مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری امسال اعلام کرد: شرایط امروز کشور، تبعات اجتماعی دارد که مرکز آموزش با راهبری مرکز آموزش مدیریت دولتی، ۱۰ دوره کاربردی و مساله محور برای برخورد با مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و اداری برای مدیران و فرمانداران به جهت پاسخگویی، تعریف شده است.

وی اظهار داشت: برنامه‌های مرکز در حوزه آموزش و توانمندسازی نیروهای انسانی دولت، اعتبارسنجی مؤسسات بخش خصوصی و پژوهش برنامه ریزی شده است.

همایی ابیانه با بیان اینکه آموزش مدیران یکی از مهمترین بخش‌های تقویم آموزشی سال ۹۸ است، افزود: امسال برنامه ویژه ای برای مدیران حین انتصاب داریم. آموزش این حوزه فقط در اختیار مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان تهران است که ما سعی کرده ایم در تقویم آموزشی، دوره‌های استاندارد را برای مدیران پایه، میانی و عملیاتی استان برنامه ریزی کنیم.

به گفته مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان تهران، کارمند جدید الاستخدام دستگاه دولتی در بدو ورود باید ۷۰ ساعت دوره آموزشی بگذراند.

وی افزود: بیش از ۹۰ هزار نفر ساعت آموزش تقویمی و اختصاصی دستگاه‌ها و حدود ۲ میلیون نفر ساعت از سوی مؤسسات بخش خصوصی برگزار شده است.

همایی ابیانه اضافه کرد: امسال بیش از ۲۰ دوره آموزشی توجیه بدو خدمت تعریف شده و تمام جزئیات تقویم آموزشی سال جاری در سایت مرکز بارگذاری شده تا مخاطبان دوره‌ها برای برنامه ریزی و زمان بندی دوره‌ها دچار مشکل نشوند.

تهرام/۳۰۰۱//‏۶۱۳۹

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =