دایر کردن میز خدمت در مصلاهای جمعه گره‌گشای مشکلات مردم است

گناوه - ایرنا- طرح برپایی میز خدمت در مصلاهای جمعه از کارهای جدید و ارزشمندی است که می تواند در حل مشکلات و مطالبه های مردمی گره‌گشایی کند.

امام جمعه گناوه روز سه شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با دستور کار گرامیداشت سالروز اقامه اولین نمازجمعه، روز خبرنگار و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای گفت: در اجرای طرح میز خدمت که در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه برپا می‌شود تاکنون چندین اداره اقدام به برپایی این میز و پاسخکویی به سئوالات و حل مشکلات مردم کرده اند و حتی توانسته اند برخی امور اداری را به نتیجه برسانند.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی افزود: نماز جمعه تنها صرف خواندن آن نیست بلکه باید در مشکلات جامعه مثمرثمر و گره‌گشا باشد.

وی اظهار داشت: نمازجمعه یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب قرارگاه فرهنگی، تقوا و بصیرت افزایی و فرمانده آن امام جمعه است.

امام جمعه گناوه گفت: اقامه نماز جمعه در حوزه های مختلف کشور نقش ارزنده و برجسته داشته و محور جمع شدن قلوب مومنان و اتحاد و یکدلی جامعه است.

وی بر برخورد جدی با زمین خواران و متصرفان به اراضی ملی تاکید کرد و افزود: افرادی که دارای زمین کشاورزی سند دار  و ارثیه پدری آنان است  و کشت دارند با کسانی که دست درازی به اراضی ملی می‌کنند باید تفاوت قایل شد.

رکنی حسینی بیان کرد: ادارات ذی ربط باید در کنار دفاع از حق دولت، با مالکان واقعی همکاری و برای آنان مشکل ایجاد نکنند.

امام جمعه گناوه با گرامیداشت فرا رسیدن روز خبرنگار گفت: خبرنگاران این شهرستان از جمله نمایندگی ایرنا در انعکاس خبر نماز جمعه همکاری شایسته دارند.

مسئول ستاد نمازجمعه گناوه گفت: نماز جمعه یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب امام جمعه فرمانده و مردم سربازان آن هستند.

حسین بستانی افزود: از مسئولان و ادارات این شهرستان انتظار می رود در تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز جمعه در جامعه تلاش و همت مضاعف کنند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

۶۱۶۴/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =