دادستانی آمریکا: اتهام تعرض علیه «رونالدو» قابل اثبات نیست

تهران- ایرنا- بر اساس اعلام دادستانی منطقه کلارک کانتی در ایالت نوادا آمریکا، «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره باشگاه یوونتوس در رابطه با پرونده تعرض جنسی در سال ۲۰۰۹ با هیچگونه اتهامی مواجه نیست.

«استیو وولفسون» دادستان مسئول رسیدگی به اتهامات تعرض جنسی رونالدو اظهار داشت که وی تحقیقات جدید پلیس را مطالعه کرده و مصرانه بر این اعتقاد است که ادعاهای «کاترین مایورگا» (فردی که ستاره پرتغالی را به تعرض جنسی متهم کرده است) را نمی توان با ادلهِ بدون تردید اثبات کرد.

وی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: بنابراین هیچ اتهامی علیه رونالدو قابل مطرح شدن نیست.

خبرگزاری آسوشیتد پرس به طور معمول از افشای نام افرادی که ادعا می کنند قربانی تجاوز جنسی شده اند اجتناب می‌کند اما مایورگا که پیشتر به عنوان مدل و همچنین معلم مدرسه فعالیت داشته است، از طریق وکیل خود اجازه علنی شدن نام خود را صادر کرد.

وکیل مایورگا تصدیق کرده است که موکلش مبلغ ۳۷۵ هزار دلار به عنوان حق‌السکوت دریافت کرده است اما مدعی شد که «فیکسر» هایی (کارچاق کن) که وظیفه محافظت از اعتبار و شهرت رونالدو را بر عهده دارند، موکلش را مجبور به پذیرفتن این توافق کرده‌اند.

رونالدو که هم اکنون در باشگاه یوونتوس بازی می‌کند، یکی از شناخته‌شده ترین بازیکنان فوتبال در جهان است.

مایورگا، اندکی پس از مطرح کردن این اتهامات برای نمونه برداری آزمایش دی ان ای انجام داد؛ او می‌گوید پلیس دوباره او را مورد تحقیقات قرار داده و مقامات نیز سال جاری در راستای رسیدگی به پرونده از رونالدو نیز آزمایش دی ان ای گرفتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha