نارضایتی مردم؛ ناچاری تدابیر امنیتی

تهران- ایرنا- کنسرت دیشب (دوشنبه/ ۳۱ تیر) علیرضا قربانی، خواننده موسیقی سنتی، در مجموعه سعدآباد به دلیل همزمانی مراسم استقبال رسمی از نخست‌وزیر عراق و نزدیکی محل کنسرت لغو و قرار است گروه با یک شب اجرای اضافه آن را جبران کنند؛ با اینکه شرایط امنیتی روی داده قابل درک است؛ مخاطبان کنسرت یادشده که برای آن بلیط خریده‌اند از بی‌برنامگی روی‌داده ناراضی‌اند.

علیرضا قربانی در پی لغو کنسرت دیشب در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: «البته به روایتی می‌گویند ممکنه صدای کنسرت ما، حواس آقای روحانی و نخست وزیر عراق رو پرت می‌کرده و جلسه‌شون ناتموم و بی‌نتیجه می‌مونده و می‌خواستند بیایند سمت محل کنسرت. بنابراین کنسرت ما رو کنسل کردند». پس از انتشار این پیام خبرنگار موسیقی ایرنا که موفق نشد با علیرضا قربانی صحبت کند، به گفت و گو با رضا موسوی کارگردان این کنسرت پرداخت.

وی درباره اتفاقات شب گذشته گفت: «با توجه به این که در شرایط خاص شورای تامین استان تهران بر اساس قانون می‌تواند در روند جریاناتی شبیه این کنسرت وارد شود، با توجه به اینکه همواره تابع قانون هستیم به نظر من در چنین شرایطی هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود؛ اما این نظر شخصی من است و در باره موضع رسمی گروه ما باید نظر آقای علی رضوی را جویا شوید».

علی رضوی مدیر برنامه و تهیه کننده این کنسرت در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: «شرایط ایجاد شده منجر به اتخاذ تصمیمی مبنی بر تغییر زمان کنسرت با توجه به همجواری محل برگزاری جلسه ریاست محترم جمهوری با نخست وزیر عراق شد، ما نسبت به این موضوع اعتراضی نداریم چون شرایط اینکه این اجرا در تاریخ دیگری انجام شود برای ما فراهم شده است».

این تهیه کننده در ادامه سخنان خود گفت: « اما می‌شد به جای لغو این کنسرت با تعامل و سخت‌گیری کمتر برنامه ما اجرا شود. چون مراسم استقبال رسمی از نخست وزیر عراق در ساعت ۵ تا ۷ و باقی جلسه گفت وگوی مقامات در نزدیکی محل اجرا انجام می‌شد و از طرفی کنسرت ما ساعت ۹ به بعد به روی صحنه می‌رفت».

تهیه کننده کنسرت با من بخوان ادامه داد: هرچند به خاطر تصمیمات امنیتی اعتراضی نداریم، تکلیف مخاطبان ما که با خرید بلیط و تحمل ترافیک خود را به محل کنسرت رسانده بودند، چه خواهد شد؟ برخی مخاطبان ما از شهرستان برای دیدن این کنسرت آمده بودند و این امر نوعی نارضایتی در بین مخاطبان ایجاد کرده که عملا مسئولان باید به آن توجه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =