۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83407750
۰ نفر

برچسب‌ها

امنیت کشور حاصل مجاهدت های پلیس است

کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه قصرشیرین با قدردانی از اقدام های نیروی انتظامی گفت: مجاهدت های کارکنان این نیروی انقلابی، امنیت کم نظیری در جامعه ایجاد کرده که نمونه آن در کمتر کشوری وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام «علی ملکی» روز سه شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی به برکت وجود نیروهای مسلح مقتدر یک قدرت بزرگ جهانی محسوب می شود.

وی ادامه داد: این اقتدار به گونه ای است که حتی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز به آن معترف بوده و حل بسیاری از معادلات جهانی بدون حضور ایران امکان پذیر نیست.

حجت الاسلام ملکی تصریح کرد: در این میان نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی مکتبی اصیل و انقلابی نقشی غیرقابل انکار در امنیت ایجاد شده دارد، امنیتی که اگر نبود زندگی همه ما با اخلال روبرو می شد.

امام جمعه قصرشیرین همچنین با اشاره به رغبت سرمایه گذاران خارجی برای حضور در ایران، افزود: امنیت ایجاد شده توسط پلیس و سایر نیروهای مسلح مهمترین عامل در جذب این سرمایه گذاران است چرا که آن ها به این مقوله بیش از هر موضوع دیگری اهمیت می دهند.

وی با بیان اینکه حضور سردار اشتری در راس مجموعه پلیس برای کشورمان مایه خیر و برکت بوده است، گفت: در سال های اخیر و پس از حضور سردار اشتری در مسند فرماندهی نیروی انتظامی اتفاقات بسیار خوبی در حوزه امنیت اجتماعی رخ داده است.

حجت الاسلام ملکی، همچنین از امنیت موجود در استان کرمانشاه و شهرستان قصرشیرین نیز ابراز رضایت کرد و گفت: با تلاش های شبانه روزی پلیس کرمانشاه به یکی از امن ترین استان های کشور و قصرشیرین نیز در نقطه مرزی به یکی از امن ترین شهرستان های استان تبدیل شده اند.

امام جمعه قصرشیرین در پایان، ضمن ابراز خرسندی از انتصاب سردار جاویدان به عنوان فرمانده انتظامی کرمانشاه، گفت: ایشان یکی از فرماندهان لایق و توانمند نیروهای مسلح است و قطعا استان ما طعم امنیت و ارامش را بیشتر از گذشته احساس خواهد کرد.

رونق و توسعه اقتصادی در گرو امنیت است
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار از تلاش پلیس برای ایجاد امنیت خبر داد و گفت: همه ما بر این باوریم که رونق و توسعه اقتصادی با امنیت آفرینی اتفاق می افتد.

سردار علی اکبر جاویدان ادامه داد: پلیس خود را خدمتگزار مردم می داند و هیچ هدفی جز خدمت صادقانه و امنیت آفرینی برای آن ها ندارد.

وی با بیان اینکه امروز جرائم خشن در کرمانشاه به حداقل رسیده، گفت: این جرائم حداقلی نیز به سرعت کشف و با متخلفان و مجرمان برابر قانون برخورد شده است.

سردار جاویدان در پایان ابراز امیدواری کرد با کمک همه مردم و بخصوص روحانیون خوشنامی مانند حجت الاسلام ملکی، شرایطی فراهم شود که میزان جرائم در استان کاهش یابد.

در این دیدار همچنین فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین نیز حضور داشت و انتصاب سردار جاویدان را به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تبریک گفت.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

برچسب‌ها