۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۱
کد خبرنگار: 2217
کد خبر: 83407677
۰ نفر

برچسب‌ها

تجلیل فرماندار از بانوان مروج حجاب

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش از بانوان عضو کارگروه عفاف و حجاب فرمانداری این شهرستان به خاطر تلاش در راستای ترویج پوشش اسلامی، با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.

سید عیسی مهدوی فرماندار تالش روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه اسلام به زن نگاهی با حرمت و کرامت دارد، گفت که اعضای کارگروه حجاب و عفاف تالش، در آئین‌های ملی و مذهبی شهرستان شرکت می‌کنند و مروج عفاف و حجاب هستند.

وی ادامه داد: عفاف و حجاب از شاخص‌های مهم فرهنگی و اجتماعی جامعه است و همسران مسئولان و بانوان مسئول، باید در رعایت حجاب و پوشش اسلامی پیشگام و برای دیگران الگو باشند.

مهدوی افزود: انسان محجوب و عفیف در پیشگاه خدای متعال جایگاه رفیعی دارد و والدین، با رعایت حجب و حیا و مسئولان با کار فرهنگی مستمر نظیر تجلیل از زنان محجبه، فرهنگ عفت و حجاب را در جامعه ترویج کنند.

فرماندار تالش همچنین برای قدرشناسی از فعالان حوزه حجاب و عفاف در این شهرستان، با اهدای هدایایی از مریم آقابابایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، حواء رضایی کارمند فرمانداری و دهیار سیاهداران، سیده پریسا پورسیدیان و سیده مریم اکبرزاده از اعضای کارگروه عفاف و حجاب و زینب شفقی پور مشاور امور بانوان فرمانداری تجلیل کرد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش‌های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

۷۱۰۶ / ‏‬ ۷۱۲۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =