چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر پایان یافت

تهران- ایرنا- مسابقات چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر سراسر کشور به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) و اداره کل تربیت‌بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به اتمام رسید.

مراسم اختتامیه چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان سراسر کشور با حضور محمد پورکیانی مسئول فنی این المپیاد برگزار شد.

پورکیانی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه الزهرا و همه بخش‌های دانشگاه که زحمت میزبانی و برگزاری این المپیاد را کشیدند، اظهار کرد: نگذارید عوامل و مشکلات بیرون از دانشگاه گریبان‌گیر دانشگاه و ورزشکاران شود.

پور کیانی وجه تمایز ورزش دانشگاهی را با ورزش‌های بیرونی احترام عنوان کرد و گفت: جایگاه معلمان و مربیان رفیع بوده وباید به آن‌ها احترام گذاشت. این المپیاد فرصتی برای دانشجویانی است که امکان حضور در ورزش‌های قهرمانی را نداشتند.

این المپیاد با حضور ۱۴۰۰ دانشجو از سراسر کشور برگزار شد. همچنین از دو مردادماه سال جاری المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر نیز به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار می‌شود.

المپیاد ‬ ورزش‬ های‬ همگانی‬ دانشجویان‬ دختر‬ در ۹ رشته فوتسال (گل کوچیک)، والیبال ۴ نفره، بسکتبال ۳ نفره، آمادگی جسمانی، فریزبی، طناب زنی، هفت سنگ، دارت و هندپلو از ۲۶ تا ۳۱ تیر برگزار شد.

 

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha