۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۲
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83407607
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۰ فوتبالیست نونهال کشور در اردبیل اردو زدند

اردبیل - ایرنا - ۶۰ فوتبالیست نونهال از سراسر کشور با هدف استعدادیابی توسط مربیان تیم ملی، اردوی خود را در اردبیل آغاز کردند.

به گزارش ایرنا ، سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان کشورمان روز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری این اردو گفت: مراحل استعدادیابی از فوتبالیست‌های نونهال در حال انجام است و کادر فنی بازیکنان دعوت شده را از لحاظ فنی، تکنیکی و تاکتیکی مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

محمد یاوری با اشاره به بازی‌های تدارکاتی گفت: نتایج مسابقات تدارکاتی اهمیت چندانی ندارد بلکه شناخت استعدادها و آنالیز بازیکنان تیم ملی مهم است.

وی اظهار داشت: حضور بازیکنان تیم ملی در سایر استان‌های کشور و در شرایط مختلف آب و هوایی دارای مزیت‌های بسیاری است که از آن جمله می‌توان به ساختار سازی تنفسی و جسمانی بازیکنان و مشاهده و کشف استعدادهای بسیار زیادی که در کشورمان وجود دارند، اشاره کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان بیان کرد: فدراسیون فوتبال اردوهای مختلف تیم ملی را در تمامی استان‌ها برگزار خواهد کرد تا ظرفیت‌های تمامی نقاط کشور بررسی و شناسایی شود.

اردوی تیم ملی فوتبال نونهالان زیر ۱۴ سال در ۲ گروه در چمن استادیوم تختی اردبیل برگزاری می‌شود و تیم ملی نونهالان ۲ مسابقه تدارکاتی با تیم‌های نوجوانان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اردبیل و منتخب اردبیل برگزار خواهد کرد.

در این اردوی پنج روزه تیم ملی فوتبال نونهالان در ۲ نوبت صبح و عصر زیر نظر مربیان به تمرین می‌پردازند.

استان مازندران مقصد بعدی تیم ملی فوتبال نونهالان جهت برپایی اردو است.

اردبیل به علت داشتن زیرساخت‌ها و قابلیت‌های منحصر بفرد هر سال میزبان تیم‌های ورزشی در رشتههای مختلف در تمامی سطوح می‌باشد.

۶۱۳۰/‏۶۰۱۶

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =