۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۹
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 83407551
۰ نفر

برچسب‌ها

شورای شهر جویبار ضعف مدیریتی را علت عزل شهردار اعلام کرد

ساری – ایرنا – شورای اسلامی شهر جویبار پس از عزل علی یاری سرخی شهردار این شهر و گذاشتن سرپرست برای این نهاد، علت عزل را ضعف مدیریتی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، چهار تن از پنج عضو شورای شهر جویبار در نشست عصر دیروز پس از پرسش و پاسخ با شهردار ، به عزل وی رای دادند و شیدالله آقایی را به عنوان سرپرست جدید شهرداریمعرفی کردند .آقایی پیش از این یکی از معاونت های شهرداری جویبار را بر عهده داشت.

علی یاری سراجی شهریور ماه سال ۹۶ به عنوان شهردار جویبار انتخاب شده بود.

رئیس شورای شهر جویبار روز سه شنبه در گفت و گو به خبرنگار ایرنا گفت : یکی از مهم‌ترین امتیاز برای شهردار شدن، مدیریت خوب شهری از سوی شهردار و مدیریت صحیح است.

محمد فقیه افزود: کسی که شهردار می‌شود باید از تخصص‌های لازم برخوردار باشد چرا که عدم مدیریت و عدم تخصص لازم در یک حوزه شهری باعث می‌شود تا کارها با برنامه به سرانجام نرسد.

اگر چه رییس شورای شهر جویبار توضیح بیشتری نداد ولی گفته می شود یکی از مهم‌ترین شکایت ها و گله از شهردار پیشین، عدم وفا به تعهداتش در رعایت عدالت اجتماعی بویژه در زمینه پیاده رو سازی و آسفالت محلات جویبار بوده است.

البته مسایل دیگری مانند گردشگری ، رونق اقتصادی و ساماندهی دریا و جمعه بازار هم از دیگر موضوعاتی بود که از عملکرد شهردار معزول جویبار در این زمینه ها انتقاد وجود داشت.

علی یاری سراجی پیش از این هم یک بار دیگر از سوی اعضای شورای شهر جویبار استیضاح شده بود.

۷۳۳۴/۱۶۵۴

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =