ثبت‌نام در جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان‌غربی تا ۲۰ مرداد تمدید شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان از ۱۳ خرداد امسال گفت: طبق تصمیم دبیرخانه، مهلت نام‌نویسی در این جشنواره تا ۲۰ مردادماه جاری تمدید شده است.

رضا نقی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای ثبت نام در این جشنواره، اساتید، کارآفرینان برتر و علاقه مندان می توانند به سایت اینترنتی karafarinanebartar.ir مراجعه و فرم های مرتبط را پر کنند.

وی اضافه کرد: معرفی نمونه ها و الگوهای برتر کشوری، بهبود فضای کسب و کار، شتاب بخشی به توسعه کار آفرینی و گذر از اقتصاد مبتنی بر منابع به اقتصاد دانش بنیان و مقاومتی از اهداف مهم برگزاری این جشنواره است.

وی اظهار کرد: بین سال های ۸۵ تا سال گذشته ۱۲ جشنواره کارآفرینان برتر استان به صورت مستمر برگزار شده که نتایج قابل توجهی را در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال به ویژه در بخش خصوصی داشته است.

نقی زاده افزود: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دبیر خانه این جشنواره در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی واقع در ارومیه - بلوار سربازان گمنام – خیابان شهید بهشتی منش - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی - طبقه اول مدیریت توسعه اشتغال و کارآفرینی مراجعه کنند.

هر سال جشنواره کارآفرینان برتر با هدف تشویق کارآفرینان به ایده پردازی در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی و توسعه اشتغال در آذربایجان غربی برگزار می شود.

۸۱۳۷/‌۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =