۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۲
کد خبرنگار: 1250
کد خبر: 83407421
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح «اسلام ناب» در آبعلی پایان یافت

تهران – ایرنا - چهارمین دوره آموزشی ملی با عنوان طرح اسلام ناب ویژه دانشجویان و طلبه های ایرانی و برخی کشورهای دیگر که از ۱۹ تیرماه در شهر آبعلی شروع شده بود دوشنبه شب پایان یافت.

به گزارش ایرنا این طرح با مشارکت سازمان بسیج دانشجویی کشور در محل اردوگاه سیدالشهدای آبعلی شهرستان دماوند در شمال شرق تهران برگزار و هدف از آن حرکت در مسیر فعالیت های تبلیغی و تربیتی جوانان انقلاب اسلامی اعلام شده بود.

این دوره آموزشی برای دانشجویان تا یکم مرداد، طلبه‌ها تا ۲۸ تیر، خواهران از ۲۳ تیر تا یکم مرداد و بخش بین‌الملل شامل دانشجویان کشورهای عراق، یمن و بحرین از ۲۳ تیر تا یکم مرداد ادامه داشت.

در مراسم پایانی این دوره آموزشی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور به سخنرانی پرداخت و گفت:‌ آموزه‌های اسلام ناب زمینه تثبیت و تعمیق مبانی و آرمان‌های فطری و جهانی انقلاب اسلامی را فراهم می‌کند.

محمدجواد نیک‌روش با بیان اینکه در گام دوم انقلاب نیز باید پرچم حضور و نقش جوانان بسیجی برافراشته باشد اظهارداشت: در این طرح دانشجویان با دنیایی متفاوت از دریچه نگاه مقام معظم رهبری آشنا شدند.

وی ادامه داد: آنچه از تعابیر بسیار عمیق و معنادار و قابل‌بسط مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب وجود دارد، نظریه نظام انقلابی است که اگر به‌دنبال تبیین این نظریه هستیم، به‌دنبال تحقق آن نیز باشیم و طبیعی است جز با مبانی مستحکم، این مهم محقق نمی‌شود.

تهرام/‏۷۲۴۶/‏ ۱۰۰۸

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha