۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۴۲
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 83407277
۰ نفر

برچسب‌ها

همکاری مردم رکن اصلی توسعه شهر است

زنجان - ایرنا - شهردار ابهر گفت: همکاری مردم رکن اساسی در توسعه مناطق مختلف شهر است و ارایه خدمات مناسب به شهروندان نیز جزو ماموریت‌های اصلی مسئولان خواهد بود.

محمدرضا ذوالقدریها در دیدار با معتمدین منطقه شریف آباد ابهر با بیان اینکه مردم این منطقه ارتباط موثری با شهرداری دارند، افزود: خدمت صادقانه به مردم از وظیفه‌های اساسی مسئولان است به طوری که مردم این خدمات را لمس کنند.
وی اظهار کرد: موفقیت شهرداری‌ها در انجام پروژه‌ها در گرو همکاری و همراهی همه جانبه مردم شهر دارد و تعامل سازنده مردم و شهرداری‌ها رکن اساسی پیشرفت مناطق مختلف شهرها است.
شهردار ابهر تاکید کرد: باوجود تنگناهای اقتصادی در شهرداری ابهر و با توجه به اینکه هزینه پروژه‌ها قابل قیاس با گذشته نیست با این حال طبق قولی که به مردم دادیم اجازه نخواهیم داد مردم این تنگناها را در سطح شهر لمس کنند.
وی خاطرنشان کرد: اصل انکارناپذیر اجرای پروژه‌ها همکاری مردم به منظور افزایش انگیزه مسئولان است که همین امر به نوعی قدردانی مردم از مسئولان را نشان می‌دهد.
ذوالقدریها با اشاره به اینکه شهرداری به علت ارتباط با لایه‌های مختلف جامعه، از پیچیدگی‌های خاصی برخوردار است، ادامه داد: با توجه به تراکم بالای کار و ارباب رجوع باید با تمام توان، به صورت جهادی و شبانه روزی برای جلب رضایت مردم تلاش کنیم.
این مسئول با اشاره به اینکه توسعه شریف‌آباد در گرو تعریض خیابان رجایی بود که خوشبختانه این امر تحقق یافت، بیان کرد: قسمت عمده تعریض این خیابان که خواسته دیرینه مردم بود انجام شده است.

شهر ابهر با حدود یکصد هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق زنجان واقع است.
۹۵۵۶/‏۳۰۸۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =