۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۵۶
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83407248
۰ نفر

برچسب‌ها

مبعلی از تیم فولاد خوزستان جدا شد

اهواز - ایرنا - ایمان مبعلی مربی و ملی پوش سابق فوتبال کشورمان پیش از شروع لیگ برتر از کادر فنی تیم فولاد جدا شد.

به گزارش ایرنا ایمان مبعلی که پیش از شروع لیگ نوزدهم با تصمیم نکونام در کادر فنی تیم فولاد قرار گرفت با تصمیم خود از این تیم جدا شد.

جواد نکونام شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا درباره علت جدایی مبعلی از فولاد اظهار داشت: او شب قبل از اردوی سوم تیم به تهران، با من تماس گرفت و گفت نمی‌خواهد در کادر فنی حضور داشته باشد و این موضوع را با مدیرعامل باشگاه (رضایی) در میان گذاشته است.

وی افزود: من کاملاً مخالف بودم و به ایمان گفتم هر طور که شده باید در کادر فنی حضور داشته باشد ولی او گفت اصلاً علاقه‌ای به مربیگری ندارد و نمی‌خواهد با ما باشد.

نکونام گفت: فکر می‌کنم مبعلی به علت مشکلاتی که از سال گذشته داشت از تیم جدا شد. من و مبعلی سال‌های بسیاری کنار هم بازی کردیم و واقعاً از صمیم قلب او را دوست دارم و معتقدم او از نظر فوتبالی و شخصیتی انسان خوبی است.

وی افزود: دوست داشتم او کنار ما باشد ولی متأسفانه خودش این تصمیم را گرفت و از جمع ما بیرون رفت. بی شک اگر مبعلی الان هم بیاید در به روی او باز است و می‌تواند کنار ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره جانشین مبلعی گفت: یک مربی بومی که مورد اطمینان و امین من باشد و او را بشناسم، به تیم اضافه می‌شود تا بتوانیم هم به یکدیگر کمک و هم برای موفقیت فولاد تلاش کنیم ولی باز هم می گویم که دوست دارم مبلعی همین امروز به تیم برگردد و کنار ما باشد.

۹۸۷۹/‏۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =