سه فرماندار پاسخگو در قالب برنامه دوشنبه های خبری انتخاب می شوند

کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه از انتخاب سه فرماندار پاسخگو در قالب اجرای برنامه دوشنبه های خبری خبر داد و گفت: این فرمانداران براساس شاخص های در نظر گرفته شده و با مشورت اصحاب رسانه انتخاب می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ اصغر عظیمی مهر عصر دوشنبه در نشست خبری فرماندار سنقر و کلیائی با خبرنگاران رسانه‌های استان، پاسخگویی به موقع به رسانه‌های رسمی، انعکاس به موقع عملکرد دولت در شهرستان، برگزاری منظم برنامه‌های ملاقات عمومی، میزان توفیق در ایجاد انسجام در نظام اداری برای کاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست‌های سرمایه گذاران و کارآفرینان و همچنین میزبانی در اجرای برنامه دوشنبه‌های خبری را از جمله این معیارها دانست.

او در ادامه تصریح کرد: برنامه دوشنبه‌های خبری در استان با هدف اطلاع رسانی دستاوردهای نظام و دولت از امروز (دوشنبه ۳۱ تیر) با حضور خبرنگاران و عکاسان خبری از شهرستان سنقر و کلیایی آغاز شده و قصد داریم هر ما ۲ بار در روزهای دوشنبه در یکی از شهرستان‌های استان حضور پیدا کنیم.

وی اظهار داشت: پس از پایان دور نخست سلسله نشست‌های خبری با همکاری اصحاب رسانه و براساس شاخص‌های در نظر گرفته شده، سه فرماندار پاسخگو انتخاب و معرفی می‌شود.

او پاسخگویی مجموعه دولت به افکار عمومی را یکی از اهداف برگزاری این برنامه اعلام کرد و گفت: در این برنامه ظرفیت‌های هر شهرستان نیز توسط رسانه‌ها اطلاع رسانی می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه در ادامه گفت: در سفر به شهرستان نشست خبری با حضور فرماندار و خبرنگاران برگزار می‌شود و از طرح‌های شاخص هر شهرستان نیز بازدید به عمل می‌آید.

عظیمی مهر افزود: فرمانداران می‌توانند باتوجه به طرح‌های فعال در هر حوزه از مدیران کل آن حوزه هم برای حضور در نشست خبری و تشریح طرح دعوت کنند.

وی ادامه داد: این برنامه به ترتیب بعد از سنقر و کلیایی در ۳۱ تیرماه، در شهرستان‌های هرسین، پاوه، جوانرود، روانسر، صحنه، کرمانشاه، دالاهو، سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، قصرشیرین، گیلانغرب، اسلام آبادغرب و کنگاور نیز برگزار می‌شود.

شهرستان سنقر و کلیایی با ۹۱ هزار نفر جمعیت در ۸۵ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده است.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان دارد.

اکنون بیش از ۴۰۰ خبرنگار در بیش از ۱۳۰ رسانه دارای مجوز در استان کرمانشاه مشغول فعالیت هستند.

۳۰۳۳/۸۰۶۶