۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۰:۰۳
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 83407224
۱ نفر

برچسب‌ها

۶ هزار میلیارد برای طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی تهران نیاز است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: شش هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح های صنعتی نیمه تمام بالای ۶۰ درصد در استان نیاز است.

به گزارش ایرنا یدالله صادقی روز دوشنبه در آئین بزرگداشت روز صنعت و معدن در استان تهران افزود: سال گذشته سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به صورت مستقیم به طرح‌های صنعتی تخصیص داده شد.

وی ادامه داد: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، استاندار در جریان مشکلات صنعت، معدن و تجارت استان قرار گرفت و در برخی از جلسات صنعتگران به صورت رودرو مشکلات خود را با استاندار و معاونان وی در میان گذاشتند و برای رفع مشکلات آنها اقداماتی انجام شد یا در دستور کار قرار گرفت.

صادقی خاطرنشان کرد: عمده ترین مشکل واحدهای تولیدی مسائل مالی، تأمین نقدینگی، سرمایه در گردش و مشکلات زیر ساختی نظیر آب، برق و گاز است.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها موفق نبوده و نتوانسته صنایع ما را متوقف کند، افزود: باوجود برخی پیش بینی‌ها که بخش عمده صنایع ما با اعمال تحریم‌های سخت گیرانه متوقف می‌شوند، ما می‌توانیم ادعا کنیم این برنامه موفق نبوده و نتوانسته اند صنایع ما را متوقف کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: در سخت‌ترین شرایط تحریم افرادی که بیشترین مقاومت‌ها را با انگیزه، تلاش و عشق انجام می‌دهند در واقع خود صنعتگران هستند.

به‬ گزارش‬ ایرنا‬ در‬ این‬ مراسم‬ صنعتگران‬ برتر‬ استان‬ تهران‬ معرفی‬ و‬ تجلیل‬ شدند.

تهرا م/‏۳۰۳۶/‏‬ ۱۰۰۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =