استاندار تهران: ورزشگاه شهرقدس برای میزبانی جام‌ شهدا کوچک است

تهران_ ایرنا_ استاندار تهران با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال جام شهدا در ورزشگاه شهدای شهر قدس این استان گفت: با توجه به کوچک بودن این ورزشگاه پیشنهاد می‌کنیم مسابقات مذکور در ورزشگاه بزرگتری برگزار شود.

انوشیروان محسنی بندپی روز سه‌شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: ما مخالف برگزاری این مسابقات نیستیم و این مسابقات در زمان خودش برگزار خواهد شد؛ با توجه به اینکه ظرفیت ورزشگاه شهر قدس ۱۰ هزار نفر است و برای امنیت بیشتر هواداران بهتر است این مسابقات در ورزشگاه بزرگتری برگزار شود.

وی تاکید کرد: جلسه شورای تأمین در این خصوص برگزار خواهد شد و تصمیم نهایی در این زمینه گرفته می‌شود.

استاندار تهران ادامه داد: با توجه به حضور تیم پرهوادار پرسپولیس و سایر تیم‌های لیگ برتری در رقابت‌های جام شهدا پیش‌بینی می‌کنیم استقبال خوبی از این مسابقات از سوی هواداران شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد ۳۰ هزار هوادار از این مسابقات استقبال کنند و گنجایش ورزشگاه فقط ۱۰ هزار نفر باشد بهتر است این مسابقات در ورزشگاه بزرگ‌تری برگزار شود.

استاندار تهران بار دیگر تاکید کرد تکلیف میزبانی مکان مسابقات فوتبال جام شهدا در جلسه شورای تأمین استانداری تهران مشخص خواهد شد.

به گزارش ایرنا مسابقات جام شهدا با حضور تیم‌های پرسپولیس، سایپا، ماشین‌سازی و فولاد خوزستان از دوم مرداد ماه آغاز خواهد شد.

طبق قرعه کشی صورت گرفته در نخستین دیدار این مسابقات، ماشین‌سازی تبریز با فولادخوزستان رقابت می‌کند و سپس پرسپولیس به مصاف سایپا می‌رود.

تهرام/۷۲۴۳/ ۱۰۰۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =