۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۴۴
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83407187
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ طرح اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید در رودبار جنوب افتتاح شد

کرمان- ایرنا- با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و جمعی از مسئولان ۳۰ طرح اشتغالزایی این صندوق در رودبار جنوب استان کرمان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این ۳۰ طرح خوداشتغالی و کارفرمایی در رودبارجنوب با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات راه اندازی شده‌اند برای ۶۰ نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال شده است.
طرح واحد پرورش گاو گوشتی با ظرفیت ۵۰ رأس با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال که سه میلیارد ریال آن از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر منابع صندوق توسعه ملی و یک میلیارد ریال آورده شخصی در روستای رضاآباد رودبارجنوب به عنوان یکی از طرح‌های نمادین افتتاح شد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید عصر دوشنبه در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از اشتغال پایدار روستایی به ویژه در مناطق کمتر برخودار صندوق برنامه‌هایی را در راستای طرح‌های اشتغالزایی طراحی می‌کند.
اصغر نوراله زاده افزود: برای طرح‌های اشتغالزایی رودبار جنوب از محل اشتعال روستایی اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال پرداخت شده و در روزهای آینده ۱۲ میلیارد ریال دیگر پرداخت می‌شود.
وی تصریح کرد: این طرح‌ها نقش بسزایی در پایدارسازی جمعیت و اشتغالزایی برای جونان دارد.
۹۸۹۵/ ۵۰۵۴

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =