۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۷
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83407166
۰ نفر
ابراز رضایت سلطانی فر از عملکرد تیم ملی والیبال در لیگ ملت ها

تهران-ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه نقدها در مورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران باید منصفانه باشد، رضایت خود را از نتایج کسب شده توسط ملی پوشان در لیگ ملت های والیبال اعلام کرد.

«مسعود سلطانی فر» در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک با تقدیر و تشکر از تلاش های ملی پوشان والیبال ایران در لیگ ملت های جهان گفت: قرار گرفتن در رده دوم شانزده تیم مرحله اول و صعود به جمع شش تیم برتر و در نهایت کسب مقام پنجمی لیگ والیبال ملت های جهان، نشانه های درخشان موفقیت ملی پوشان والیبال ایران است و از عملکرد آنها رضایت دارم.

وزیر ورزش و جوانان درباره نقدهای پیرامون نتایج تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: نقد خردمندانه و عادلانه به طور حتم به روند ورزش و والیبال کمک می کند و در بررسی عملکرد قهرمانان و جوانان ایران باید منصفانه عمل کنیم.

مسعود سلطانی فر درباره المپیک آینده و موقعیت والیبال ایران گفت: من به این تیم بسیار امیدوارم و معتقدم گرفتن سهمیه و حتی سکوی المپیک در اندازه های تیم ملی ایران است.

تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ به مقام پنجم رسید.

شاگردان «ایگور کولاکوویچ» در این مسابقات نتایج خوبی گرفتند و با ۱۲ برد از ۱۵ بازی مرحله مقدماتی در رده دوم جدول ایستادند. البته در دور نهایی با ۲ باخت از لهستان و برزیل، نتوانستند جایی میان چهار تیم برتر لیگ ملت‌ها پیدا کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =