۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۸
کد خبرنگار: 917
کد خبر: 83406978
۰ نفر
۲ نماینده از پاسخ‌های وزیر دفاع قانع شدند

تهران-ایرنا-علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران و قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه از پاسخ‌های وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مورد پخش فیلم اعترافات و مستندات مربوط به دو تابعیتی‌ها و عدم ارائه خدمات حمایتی به ایثارگران قانع شد.

«امیر حاتمی» برای پاسخ به سوالات علیرضا رحیمی نماینده تهران و قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه در جلسه علنی امروز-دوشنبه-مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

علیرضا رحیمی گفت: سوال من در مسیر شفافیت عملکرد نیروهای مسلح است که اگر اشکالی در سیستم نیروهای مسلح در هر بخشی وجود داشته باشد با هوشمندی و دلسوزی دولت و مجلس حل خواهد شد.

وی افزود: نحوه دسترسی به فیلم اعترافات و مستند مربوط به دو تابعیتی‌ها و علت پخش آن در جلسه علنی با توجه به اینکه این مستندات قبلاً توسط سازمان اطلاعات سپاه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پخش شده و اعلام گردید که محرمانه بود چه بوده است.

نماینده مردم تهران ادامه داد: پخش این فیلم گعده امنیتی ایجاد می‌کند و موجب تشویش اذهان عمومی در جامعه شد، اگر سازمان اطلاعات سپاه مسؤول پخش این فیلم نبوده است توزیع دهید که چه مرکزی مسؤولیت پخش آن را بر عهده داشته است.

نهایتاً رحیمی اعلام کرد که از پاسخ‌های وزیر دفاع قانع شده است.

**جاسمی از پاسخ‌های وزیر دفاع قانع شد

قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه در طرح سوال خود از وزیر دفاع گفت: علت عدم ارائه خدمات حمایتی به ایثارگران از جمله خدمات بیمه‌های درمانی، بیمه‌های اجتماعی و بازنشستگی و خدمات تسهیلات بانکی و مالی و مستمری چیست؟

وی افزود: نباید ایثارگران و رزمندگان را فراموش کنیم، شرایط معیشت رزمندگان و ایثارگران و نیروهای مسلح در وضعیت فعلی نه تنها رضایت بخش نیست بلکه نگران کننده است

نهایتاً جاسمی اعلام کرد که از پاسخ‌های وزیر دفاع قانع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =