۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
کد خبرنگار: 1301
کد خبر 83406925
۰ نفر
با رادیو صفا کنید

تهران- ایرنا- نویسنده و تهیه‌‎کننده برنامه «رادیو صفا» گفت: این رادیو یک جُنگ شاد و طنز است که با رویکرد فرهنگ‌سازی و با بهره‌گیری از فضا و المان‌های رادیویی به موضوعاتی نظیر فرهنگ آپارتمان نشینی، رانندگی و روابط بین فردی می‌پردازد.

نسیم السادات صباغان نویسنده و تهیه کننده «رادیو صفا» که از این هفته جمعه‌ها پخش خواهد شد، گفت: «رادیو صفا» یک جُنگ شاد و طنز است که با رویکرد فرهنگ‌سازی و با بهره گیری از فضا و المان‌های رادیویی به موضوعاتی نظیر فرهنگ آپارتمان نشینی، فرهنگ رانندگی و فرهنگ روابط بین فردی می‌پردازد.

وی در ادامه گفت: این برنامه فضای داستانی و طنزآمیزی دارد و ماجرا از این قرار است که اسپانسری بخشی از رادیو صبا را اداره می‌کند و باعث بوجود آوردن اتفاقات خنده داری می‌شود. در واقع مشاغل رادیویی از جمله صدابردار، تهیه کننده و دیگر عوامل که پشت صحنه هستند جلوی میکروفن قرار می‌گیرند و با تپق‌ها و کلمات طنزگونه صحبت می‌کنند.

صباغان درباره بخش‌ها و آیتم‌های برنامه نیز توضیح داد: رادیو صفا شامل چهار بخش «رادیو شصت» (بررسی موضوع برنامه از نگاه دهه شصتی ها)، «بداهه های ذهن مخوف» (روایت داستانی طنز با افکت های مرتبط با آن)، «ذهن موسیقیایی» (موسیقی‌هایی که در شرایط مختلف به ذهن می رسند) و «کاریکلماتور» (آمیختهٔ کاریکاتور و کلمات) است.

مخاطبان رادیو صبا می‌توانند جنگ طنز «رادیو صفا» را روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح روی موج اف ام ردیف ۱۰۵.۵ مگاهرتز بشنوند و تکرار آن نیز ساعت ۱۸ قابل دریافت است.

این برنامه شاد با اجرا و نقش آفرینی علیرضا تابان، مهبد قناعت پیشه، داریوش بشارت، محمد مطلب، گلچهره زند، صاحبه عظیمی و لاله جلال آبادی تقدیم شنوندگان می‌شود.

«رادیو صفا» در اولین برنامه، روز جمعه چهارم مرداد به موضوع فرهنگ اسباب کشی می‌پردازد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =