فرماندار: زیرساخت ورزش آستارا نیازمند توسعه است

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: توسعه و تقویت زیرساخت های ورزش این شهرستان برای موفقیت بیشتر ورزشکاران در مسابقات استانی و ملی ضروری است و مد نظر مسئولان امر باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حسن رستم زاد روز دوشنبه در آئین تجلیل مقام آوران تیم کشتی شهرداری آستارا در سالن اجتماعات شهرداری افزود: آستارا ظرفیت های خوبی در حوزه ورزش دارد و باید از آنها برای حضور موفقیت آمیز در سطوح ملی و بین المللی استفاده کرد.

وی اضافه کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی امکانات حوزه ورزش تقویت خواهد شد و فنس کشی چمن مصنوعی ورزشگاه وحدت، تکمیل استخر شنا، ایجاد زمین های ورزشی روستاها و تجهیز باشگاه کشتی شهرداری آستارا در دستور کار قرار دارد.

فرماندار آستارا بیان کرد: تیم های فوتبال و کشتی شهرداری آستارا روزهای درخشانی را سپری می کنند و باید بسترهای رشد این رشته های ورزشی بیشتر از گذشته مهیا شود.

رستم زاد افزود: بخش زیادی از ظرفیت های ورزشی آستارا مغفول مانده و مسئولان ۳۵ هیات و ۴۰ باشگاه ورزشی این شهرستان، برای درآمدزایی و توفیق در ورزش برنامه ریزی کنند.

جواد معیتی شهردار آستارا هم گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری در دوره سوم شورای اسلامی شکل گرفت و در دوره فعلی شورا با حمایت شهرداری مراحل ترقی را طی می کند.

وی ادامه داد: باشگاه شهرداری فاقد ردیف بودجه بود و در بودجه سال گذشته، پنج میلیارد ریال مصوب و بخش عمده آن به حضور تیم فوتبال این نهاد در لیگ دسته سوم کشور منظور شد.

تیم کشتی نونهالان شهرداری آستارا در هفته گذشته در مسابقات قهرمانی استان گیلان، بعد از تیم های آستانه اشرفیه و تالش به مقام سوم دست یافت.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۵ هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.

۷۱۰۵ / ‏‬ ۷۱۲۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =