اتحادیه روزنامه نگاران عرب درباره سفر خبرنگاران به فلسطین اشغالی تصمیم می گیرد

تهران-ایرنا- اتحادیه روزنامه نگاران عرب روز دوشنبه ضمن هشدار به روزنامه نگاران عرب برای سفر به فلسطین اشغالی، تاکید کرد که اقدامات لازم را درباره روزنامه نگارانی که طی چند روز اخیر به فلسطین اشغالی سفر کردند، اتخاذ خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری المیادین، این اتحادیه با صدور بیانیه ای در این ارتباط اعلام کرد: برخی از روزنامه نگاران تصمیم گرفته اند به فلسطین اشغالی بروند که این امر با اساسنامه اتحادیه در تعارض است.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در صفحه توییتری خود اعلام کرد که شش روزنامه نگار شامل روزنامه نگاران سعودی و عراقی در روزهای اخیر وارد سرزمین های اشغالی شده اند.

اتحادیه روزنامه نگاران عرب در ادامه بیانیه خود افزود: ما به همه اعضای این اتحادیه هشدار می دهیم که مراقب باشند تا در دام نقشه های دشمن صهیونیستی نیفتند.

وزارت خارجه اسرائیل مدعی شد که این روزنامه نگاران از موزه یادبود هولوکاست، کنست (مجلس) رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی بازدید و نشست هایی را با اعضای کنست و دیپلمات های این رژیم خواهند داشت.

رژیم صهیونیستی در حالی قصد دارد اوضاع در سرزمین های اشغالی را طبیعی و عادی جلوه دهد که جزئیات بیشتری درباره این روزنامه نگاران و وابستگی های آنان منتشر نکرده است.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۸ میلادی نیز تصاویری از یک گروه از روزنامه نگاران عرب در سرزمین های اشغالی منتشر و از حضور آنها برای تبلیغات به نفع خود استفاده کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =