۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۳
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83406774
۰ نفر
حمایت از تولیدات داخلی به پویایی و رونق بخشی صنعت کمک می کند

کرج - ایرنا- حمایت از تولیدات و فرآورده‌های داخلی می‌تواند به پویایی و رونق‌بخشی تولید و صنعت کمک کرده و زمینه را برای افزایش اشتغال و بهبود کسب‌وکار در جامعه فراهم کند.

به گزارش ایرنا، یکی از موضوعات با اهمیت در شرایط کنونی کشور تبدیل تهدیدها به فرصت است و در این بخش با حمایت از کالای ایرانی در بخش فرهنگی به خودباوری برسیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز در همایشی که روز دوشنبه با حضور آرایشگران بانوان شهرستان فردیس در سالن ولایت اداره ارشاد فردیس برگزار شد، گفت: پشتیبانی از تولیدات داخلی تأثیرات مثبتی در رشد و توسعه اقتصادی جامعه دارد و موجب تقویت روحیه خودباوری و استقلال و افزایش تولیدات داخلی و حمایت از سرمایه‌گذاری و ارتقا کیفیت تولیدات داخلی خواهد شد.

مریم اسماعیلی فرد افزود: تلاش ها باید به سمت تولید با کیفیت از جمله کالاهای آرایشی بهداشتی پیش برود.

رئیس اتحادیه آرایشگران بانوان شهرستان فردیس نیز گفت: این همایش با هدف مهارت آموزی و شناخت محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی و آشنایی با عوارض زیان بار کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی برگزار شد.

مهین پارسا افزود: ۵۱۰ آرایشگاه زنانه در شهرستان فردیس پروانه کسب دارند.

وی بیان داشت: برخی آرایشگاه‌های زنانه بدون مدرک اقدام به تاتو می‌کنند که این عمل تخلف است بانوان آرایشگر با لوازم و ابزار تیز سر و کار دارند تزریق واکس هپاتیت ضروری است.

۷۴۱۳/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =