۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۷
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83406771
۰ نفر

برچسب‌ها

انصاری فرد: تبانی در فوتسال قطعی نشده است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان لیگ فوتسال گفت: هنوز تبانی در دیداری که در رده نوجوانان برگزار شد، قطعیت نیافته ولی به طور جدی پیگیر این موضوع هستیم.

هفته گذشته دیدار دو تیم اقلید شیراز و شازند اراک در مرحله گروهی مسابقات لیگ نوجوانان در حالی برگزار شد که تبانی دو تیم به طور کامل مشهود بود. در این دیدار اگر تیم اقلید با یک گل تیم شازند را شکست می داد، هم تیم اقلید به عنوان تیم دوم گروه بالا می‎رفت و هم تیم شازند با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم هتل الماس مشهد در لیگ ماندنی می‎شد.

با شروع بازی بلافاصله تیم اقلید بدون مزاحمت بازیکنان حریف به گل رسید. اما بعد از آن بازیکنان هر دو تیم در زمین خود به صورت ایستاده و بدون دوندگی فقط حفظ توپ می کنند.

«محمدحسن انصاری فرد» امروز دوشنبه اظهار داشت: در رقابت هایی که شائبه تبانی وجود دارد، داور یا ناظر داوری و بازی از نظر قانونی اجازه دخالت ندارند. البته هنوز تبانی در این دیدار قطعی نشده و باید گزارش مسئولان مسابقه حاضر در مسابقه نیز خوانده شود تا در کمیته انضباطی بررسی شود.

وی گفت: اگر تبانی با نظر کارشناسان برای این دیدار محرز شود به طور قطع برخورد خواهد شد و اجازه نمی دهیم در این رده سنی چنین اتفاق هایی رخ دهد.

رئیس سازمان لیگ فوتسال با اشاره به اینکه اگر تیم اقلید متعلق به سرمربی تیم ملی فوتسال باشد، به طور حتم پیگیری خواهد شد، افزود: محمد ناظم الشریعه گفته است که تیم اقلید متعلق به وی نیست و فقط مربی آکادمی او در تیم اقلید سرمربی است.

انصاری فرد خاطرنشان کرد که برای روشن شدن این موضوع در حال حاضر رقابت های بعدی برگزار نمی شود تا همه زوایای این دیدار کارشناسی شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =