دستگاه‌های اجرایی در حال حرکت به سوی استقرار دولت الکترونیک هستند

تهران– ایرنا- رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی گفت: دستگاه‌های دولتی با برنامه بیشتری در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ شرکت کردند که نشان می‌دهد در حال حرکت به سوی استقرار موثر دولت الکترونیک در کشور هستند.

«زهرا احمدی پور» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: نمایشگاه‌ها فرصت معرفی خدمات، محصولات و همچنین فرصت تعامل و ارتباط دستگاه‌ها و موسسات را فراهم می‌کند و الکامپ به طور خاص در بخش دستاوردهای الکترونیکی و فناوری این فرصت را فراهم کرد.

وی افزود: از آنجایی که نمایشگاه سالانه الکامپ محلی است تا توانمندی‌های دستگاه‌ها و سازمان‌ها در ارائه خدمات مبتنی بر فن‌آوری‌های نوین نمایش داده شود و دستگاه‌ها بر اساس کیفیت خدمات نوین خود سطح بندی می شوند بنابراین فرصتی مهم برای معرفی سازمان های خلاق و نوآور است.

رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی گفت: مرکز ما نیز با حضور در این نمایشگاه زیرساخت‌های فن‌آوری خود را معرفی کرد و نشان داد تا دستگاه‌ها دیگر و مخاطبان بتوانند متناسب با این ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود، تعاملات خود را با مرکز گسترش دهند و از خدمات مرکز استفاده کنند.

وی اظهارداشت: با توجه به ضرورت مدیرت زمان و استفاده از ظرفیت آموزش‌های الکترونیکی، موضوع طراحی آموزش‌های غیر حضوری، همچین تدوین و ارایه محتواهای آموزشی به صورت متنی و چند رسانه ای در فضای وب به عنوان یک اولویت در مرکز در نظر گرفته شده است.

احمدی پور افزود: سعی شده است دوره های آموزشی در قالب‌های متفاوت آماده و طراحی شوند تا در وضعیتی منعطف، کارمندان و مدیران بتوانند از بسته‌های آموزشی غیر حضوری بهره برداری کنند.

وی ادامه داد: تقویت زیرساخت‌ها به منظور امکان شرکت افراد در همایش‌ها و نشست‌های تخصصی به صورت آنلاین فراهم شده است که تمامی مراکز استانی و همکاران مرکز در سراسر کشور به برنامه ها و خدمات آموزشی متصل می شوند. به هر میزان که دوره ها به صورت الکترونیک برگزار شود هزینه ها هم کاهش پیدا می کنند.

رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی درباره سطح بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، گفت: این دوره از نمایشگاه دارای سطح خوب و با کیفیتی است و دستگاه های دولتی امسال با برنامه بیشتری در نمایشگاه شرکت کرده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =