تیم موی تای دختران کهگیلویه و بویراحمد عازم رقابت‌های کشوری شد

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم موی تای دختران رده سنی نوجوانان این استان امروز دوشنبه و در آئینی عازم رقابت‌های قهرمانی استعدادهای برتر کشور شد.

آرمان حاتمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جمعی از ورزشکاران، مربیان، داوران و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این آئین حضور داشتند.

وی افزود: پنج عضو تیم موی تای دختران ۱۲ تا ۱۵ ساله کهگیلویه و بویراحمد اعزامی به این رقابت‌ها شامل فاطمه عالی نسب، سیده مستانه خرم روز، ستایش کشاورز، نرگس اخلاق زاده و نسترن مژده‌ی است.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این دوره از رقابت‌ها به مدت چهار روز و از ۳۱ تیرماه تا سوم مردادماه ۱۳۹۸ با حضور دختران رزمی کار نوجوان سراسر کشور در شهر یزد برگزار می‌شود.

حاتمی عنوان کرد: این رقابت‌ها به عنوان یک رویداد مهم فرصتی ارزشمند برای کشف و شکوفایی هر چه بهتر استعدادهای برتر رشته رزمی موی تای کشور و کهگیلویه و بویراحمد در بخش دختران است.

وی خواستار حضور مقتدرانه تمامی تیم‌های ورزشی پسران و دختران کهگیلویه و بویراحمد در رقابت‌های قهرمانی استعدادهای برتر کشور شد.

موی تای یا بوکس تایلندی به معنای مشت زدن است و یکی از سبک‌های آزاد ورزش‌های رزمی محسوب می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته‌های مختلف دارد.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =